Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in RigaЛатвийский Пейнтбольный Клуб
Кр.Валдемара 40, Рига
тел. +371-67291400/27821000
e-mail office@paintball.lv
Поиск 
English Latvian Russian 
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Главная  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Играть   Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Интернет-Магазин Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Магазин  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Форумы22 апреля 2019 
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga

О клубе

· О нас
· Реальный Магазин
· Пейнтбольный Парк JUGLAND
· Зимний пейнтбол?! Да!
· Интернет магазин
· Играть в пейнтбол
· Акции
· Отпразднуй День Рождения
· Пейнтбол для детей


Виртуальная прогулка по парку

Игры
· Выбор клуба где играть
· ЧАВО
· Почему играть у нас?
· Игры
· Пейнтбольные шары
· Корпоративные игры
· Детям
· Дни рождения и вечеринки
· Заказ игры
· Снаряжение
· Условия участия
· Цены
· Путеводитель

Услуги
· Баня, гостевой дом
· Питание
· Tрансфер


Новости

· Последние новости
· Архив новостей

Top.LV

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Granātas un dūmusveces peintbolam un airsoftam
administrator

News/Jaunumi/Новости
Granātas un dūmusveces peintbolam un airsoftam.

         Kā īstā kaujā, arī peintola un airsofta cīņās, panākumu atslēga ir efektīvi izmantot visus pieejamos resursus. Ņemot vērā stingrās drošības prasības pret spēlētājiem, kā papildus arsenālu spelēs drīkst izmantot peintbola granātas un dūmusveces, kas, pie pareizas izmantošanas, būtiski palielina jūsu izredzes uzvarēt peintbola kaujā.

Interesants video peintbola granātu izmantošanā:

http://www.youtube.com/watch?v=ITx_-qTC-uY&feature=player_embedded
Granātas peintbolam un airsoftam.

Peintbola granātas ir absolūti neaizvietojamas, ja jums nepieciešams iznīcināt pretinieku grūti sasniedzamās vietās vai nocietinājumos, ejot uzbrukumā vai “attīrīt” kādu ēku. Šim nolūkam var izmantot gan rokas granātas gan granātas, ko šauj no grānātmetēja.

Mēs piedāvājam produkciju no Krievijas ražotāja TAG Engineering Ltd. Šīs jaunākās paaudzes peintbola un airsofta granātas ir stilizētas, imitē un pat pēc darbības principa atgādina īstās, bet tai pat laikā drošas spelētājiem. Protams, pie noteikumiem, ka tiek ievēroti spēles un drošības pasākumi, pirmkārt – uzvilkta aizsargmaska.

Ražotājiem izdevies radīt unikālu produktu, kam nav analogu peintbola un airsofta tirgū. Absolūti jauns veids pirotehnikas palaišanas mehānismam, kas nodrošina stabilitāti un precizitāti. Bet galvenā īpašība TAG Inn produkcijai – drošība. Pēc statistikas, mehānisma nenostrādāšanas procents ir ļoti mazs salīdzinot ar citiem analogiem, tas sastāda tikai 2-3%. Tiesa, kad tiek ievēroti glabāšanas un izmantošanas noteikumi.

Videoprezentācija TAG Inn produkcijai:Rokas granāta (imitējoša) peintbolam un airsoftam R2B EVO3

Rokas granāta (imitējoši pirotehniska) militārajām sporta spēlēm R2B EVO3 (3-šās paaudzes projekts R2B) ir revolucionāra ierīce taktiskajās spēlēs un militārajās mācībās, kas piepildīta ar peintbola vai airsofta bumbiņām. Aprīkota ar pirotehnisku elementu un palēninātu palaišanas mehānisma oriģinālu konstrukciju, kas ļauj panākt stabilu laiku līdz aktivizācijai.

Granātai ir trīs dažādi pielietošanas veidi:

R2B – simulācijas rokas granāta rada ļoti skaļu, tai pat laikā veselībai nekaitīgu sprādzienu, izmētājot krāsu bumbiņas nosacītai ienaidnieka sakāvei. Radīta speciāli taktiskajām spēlēm un treniņiem. Šī granāta piedos spēlei papildus efektus gan jums, jūsu draugiem gan arī “ienaidniekiem”. Granāta ir piepildīta ar 28-ņām 0,50 kalibra bumbiņām un darbojās nosacītā 5m efektivitātes rādiusā. Ierīce aprīkota ar diviem drošības mehānismiem – drošības adata ar gredzenu un rokturis.

R2BS – granāta aprīkota ar nosacīti iznīcinošiem elementiem plastmasas bumbiņu veidā priekš elektropneimatiskiem ieročiem. 6mm kalibrs, 0,2grami – 210 gab. Nosacītais “sakāves” rādiuss – 10-14 metri.

R2BM – granāta pildīta ar pulverveida markējošu sastāvu, pamatojoties uz netoksiskiem un neuzliesmojošiem komponentiem. R2BM radīta gadījumiem, kad nav vajadzīgs šķembu efekts. Sprādziena laikā “izlido” oranžs mākonis ar hipoalerģēnu pulveri, kas nokrāso objektus 2-5 metru rādiusā. Pulveri var viegli nopurināt, kā arī viegli izmazgāt.

Visa simulācijas rokas granātu līnija R2B sāk darboties tikai tad, kad drošības svira tiek atbrīvota – laika aizture pēc uzsākšanas – 3 sekundes.

Videoprezentācija par granātu R2B TAG Inn drošību:


Imitācijas granātas zemstobra granātmetējam.

Imitācijas granāta ir lādiņš tirdzniecībā pieejamiem granātmetēju modeļiem, ko izmanto taktiskajās spēlēs. Granātas izgatavo no traumuneradoša putupoliuretāna. Lai nodrošinātu granātas stabilāku lidojumu, uz korpusa ir iegriezumi.

Izstrādājumus komplektē jau saliktā veidā un iepako kartona kastē:

  • tips 1 (kopā ar čaulu) – 8 granātas un čaula;

  • tips 2 – 10 granātas

Granātai ir 4 veidu izpildījums.

Paladin – markējoša granāta, pildīta ar pulverveida pildvielām, kas nav kaitīga, viegli nomazgājama un ražota no pārtikas komponentiem. Hipoalerģēns pulveris oranžā krāsā, kas iezīmē objekta virsmu trāpījuma punktā. Pie trāpījuma mērķī, un iekrāso to.

Reaper ( ГП-1) – imitējoši iznīcinoša granāta, pildīta ar elementiem plastmasas bumbiņu izskatā, diametrs – 6mm, svars – 0,20grami, aprīkota ar pirotehnikas elementiem un palēnināšanas mezglu. Granāta sprāgst 3 sekundes pēc “šāviena” no palaišanas ierīces (čaulas).

Archangel - imitējoši iznīcinoša granāta, skaņas-uzplaiksnījuma efekts. Granāta sprāgst pussekundi pēc tam, kad atsitās pret cietu virsmu. Šis ir neticami precīzs un drošs “šāviņš”, paredzēts “pretinieka” nocietinājumu apšaudei. Archangel ir izveidota, lai imitētu kaujas pilsētas apstākļos. Tā ir ideāla durvju un logu aiļu iznīcināšanai, un ir virkne nepieciešano īpašību, viegla, skaļa, stabila lidojuma trajektorija, bet tai pat laikā sprādziens ir nekaitīgs veselībai.

Pecker (Dummy) – imitācijas, treniņu granāta bez jebkāda pildījuma. Izmanto prasmju attīstīšanai šaušanai no granātmetēja.

Produkcijas videoprezentācija no ražotāja:Palaišanas mehānisms (čaula).

Palaišanas mehānisms (čaula) imitējošo granātu mešanai – tas ir auglis daudzu gadu pētījumiem inovatīvo sistēmu izstrādē un ražošanā priekš taktiskajām spēlēm, lai maksimāli varētu palielināt-imitēt “reālas cīņas” situāciju, vienlaikus ievērojot visas drošības prasības. Ļauj sasniegt mērķi 80-90m attālumā.

Čaula sastāv no divām daļām: palaišanas ierīces un tēmējošā stobra.

Tēmējošais stobrs izgatavots no plastmasas ar spirālveida rievām, kas nepieciešamas, lai stabilizētu imitējošo granātu lidojumu.

Palaišanas iekārta sastāv no rezervuāra priekš saspiestās gāzes, palaišanas vārsta un bloķēšanas ierīces. Rezervuāra uzpilde ar gāzi notiek pa uzpildes vārstu, kuram ir kontaktligzda, kas ir pielāgota gāzes tvertnes nipelim.

Palaišanas mehānisms (ierīce) ir pieejama vairākās komplektācijās:

  • ПУ ГП/203;

  • ПУ MADBULL;

  • ПУ ICS GLM TAG EDITION.Remonta komplekts palaišanas ierīcei.

Jebkura mehāniska ierīce var salūzt vai sabojāties. Tieši tādām situācijām paredzēts rem-komplekts. Izmantojot to, jūs varēsiet atjaunot palaišanas mehānisma funkcionalitāti, ja tas būs pārstājis darboties.

Iekļauts: 1 liels blīvgredzens, 2 mazi blīvgredzeni, palaišanas vārsts, 4 4,5mm tērauda gultņi, eļļa. 
Связанные ссылки
· Больше про News/Jaunumi/Новости
· Новости от administrator


Самая читаемая статья о News/Jaunumi/Новости:
D-Day, высадка в Югландии


Рейтинг статьи
Средняя оценка: 0
Ответов: 0

Пожалуйста, найдите время и проголосуйте за эту статью:

Отлично
Очень хорошо
Хорошо
Нормально
Плохо


Опции

 Страница, готовая для печати Страница, готовая для печати


Связанные темы

News/Jaunumi/Новости

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga


Social
Нет содержания для данного блока.


Форум

 Keto Fit Pro : Burn Body Fat & Boost Energy Level Easily!
 Powerketo - Fat Burning Supplement
 Ellure Cream : Removes The Dark Circle
 5 Things to Consider Before Buying a Smart Home System
 The 2018 Miami Dolphins just cannot have nice things.

forum Peintbols - Paintball - Пейнтбол


Сейчас на сайте
21 гостей и 0 пользователей.

Вы Анонимный пользователь. Вы можете зарегистрироваться, нажав здесь.

Федерация
· Спортивный пейнтбол
· Правила

Пейнтбол в Латвии

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Открытие страницы: 0.15 секунды