Paintball Mortar

Сообщение Legionaars 29 июн 2007, 21:54

Ka jau pirms tam Jums teicu ka neesam rinajusi par to vai vispar drikstam ko tadu darit! Sodien nopirku bumbas un paplapaju ar Kasparu. Vins teica ka Aleksandrs pats bija domajis kau kad agrak iegadaties jau gatavu mortieri bet tas esot "dargs prieks" nu tas ta to mes butu atrisinajusi. Kasparam peteicu musu problemu par ladiniem un neko konkretu un pozitivu man vins netieca. Problema ir drosiba jo ka jau teicu tas klapuskas kuras ir es meginaju iespejams ir parak jaudigas. Vajag vadities pec klistosas legendas kad sievietei uzspraga plika roka LPK granata un nekas nebija :) Es domaju ka problema nav stobra bet tiesam ladinos. Varam saut ar granatam bet tas ir arprata dargi...tatad izdomajm ladinus kas ir maksimali pietuvinati LPK granatam (chiekurenem) Nezinu kas ta bija par vielu kuru piemineje Belka (ludzu nakm reiz rakti latviski jo kimija es slikti macijos) bet ja vinu var izliet kaut kada forma ir mitruma izturiga un spragstot nerada skembas vai kaut ko tadu bistamu tad karogs mums ir rokas! Neterejam savu laiku paprasam Alexandram ko vins par to doma un ko vins mums atlauj. Varbut varam izmantot klapenes varbut mums nav citu iespeju un jaizmanto tikai LPK granatas!!! Vislabakais ir parunat ar vinu aci pret aci. Ko sakat? Negribu lai mes pec tam aplauzamies :roll:
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 29 июн 2007, 21:56

Klau mani ir divi dzeki kas mes esam Kamikadzes varbutut jus gribat ar mums samesties kopa un uzspelet Patriota Jelgava? Auto nav problema?
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 29 июн 2007, 22:04

Ja bet Belkai gan taisniba ne?! Cepamies mes te vieni pashi Ha ha ha :D :? Bet tas laikam ka rakstam Latviski :!: :?: A ja man Kaspars teic ka nav kur shaut LPK laukuma....Kaaa tad!!!! No kalna valet pa pilsetu butu vienkarshi kaifs ne?!!!!! 8O :D :twisted: :P :idea: :!: :?:
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Belka-ubijca 29 июн 2007, 23:47

Tev gan taisniba :)
Par patriotu gan nezinu... gribejas elektroniku ielikt, bet ja braukshu spelet, atkal naudas nebus.. ir jaaizvelas :roll:
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

:)

Сообщение PERVERSs 02 июл 2007, 07:10

Es gan vareetu aizbraugt uzspeeleet!Man gan nav elektronika - man vrecais labais tipmanns :)Bet sho un to es varu - starpcit vai jums te visiem ir raacijas - ja nav iesaku iegaadaaties - tas juutami uzlabo speeles kvalitaati ( tas tad ja pa vinjaam runaa)
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 03 июл 2007, 07:56

Nu un mes esam at tipmaniem tikusi 2as reizes pusfinala. Ja racijas laba lieta tikai nezinu kur un kadas pirkt:)

Par Mortieri....
Nopirku un uzlaidu gaisa paintbaola ciekureni staveju metrus 2 no spradziena...dabuju tikai mazu mazu krasas plankuminu. Morale - moska nelauzam galvas uz laizam gaisa tikai spridzeklus lai ir troksnis, jo efekets ta vai ta bus maz ja liksim klat ladinam krasu!?????!!! UN mans subjektivais viedoklis ir ka no manejas "Korsarkas" iznaca vairak krasas. Pec tam parunaju ar cilvekiem un vel reiz noskaidroju ka viss ir iespejams, bet LPK nostaja ir.. kamer neizmeginas pasi tikmer varam neceret uz artileriju. Ieteikums bija tikties LPK valdemara un visu izrunat vai uzvietas tinuzos.
Youtobe tiesam var atrast mortierus un pats labakais LIELGABALU :twisted: :D 8O (filmina no lielajiem manevriem krievija)!!!


P.S. Belka atsuti man ludzu savu mobilo man tev dzirz bus paris jautajumi par ladinu iesainosanu.

Un Emil kads tev bija ieksejais Diametrs stobram?
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:(

Сообщение PERVERSs 03 июл 2007, 09:06

Pashu stobru varu likt gazaada diametra atkariigs no kaa taisa - ja no teerauda caurules tad viens - bet personiigi man shkjiet ,ka vajag kapara cauruli jo vinjai gludaakas iekshsienas!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 03 июл 2007, 10:56

Vecit kapara caurule ir galigi garam vinas loti mikstas es tiesi domaju drosh paliek drosh jau nu tas ladins nezinamu iemeslu del uzpragst stobra atrak par 10sek tad labak lai tas stobrs iztur nevis izskist. Terauda vienozimigi ja ne ko vel stipraku, po ka smags bus!
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 03 июл 2007, 11:04

Nu ta ko jūs taisaties spridzināt ????? Kapars iztur līdz 250 bar spiediena - takā baidīties nav pamata!Tērauda caurulei ir raupjas iekšsienas - tad varētu ņemt bezšuvju cauruli un slīpēt iekšienas bet tas ir baigais nopi...iens!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 05 июл 2007, 13:15

Belka man vajag tavu nummuru!!! Ja varesi palidzet tad domaju ka man bus gatavi ladini kuru pasizmaksa varetu but zem 1Ls par gabalu!!!
LPK teica ka mums vajag sagatavot visu un braukt izmeginat kadu 7d laukuma un tad redzesim ko vini par to teiks!
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Belka-ubijca 05 июл 2007, 23:19

Jap jap...
Man pashlaik problemas ar sakariem.. vari meginat vai nu 29731324 vai 27014744 Ceru ka sanaks:)
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

Сообщение Legionaars 09 июл 2007, 12:03

Runaju ar Aleksandru! Isi sakot mums vienkarsi jauztaisa janodemonstre un tad japieslipe nepilnibas t.s.: Drošiba, precizitate, svars, utt. tas ta ka butu.

Esmu saskaries ar problemu... izbraukaju vairakus kancelejas veikalus, baltijas papru u.c. vietas es nevaru atrast kartona tubas no luram es biju domajis uztaisit ladinus. Nekur vairs nepardodas!!! Visi man vinas met pakal bet tas ir parak liela diametra (manu prat) un mazakas es nezinu kur dabut.... Patreizja ladina diametrs varetu but ap 8cm!!! Vai tas nav par daudz?! Un ja nav tad japadoma ko darit kad tas klucis naks zeme un ka kadam pa galvu netrapa.

Divi jautajumi!
1) Vai mums varetu deret ladins ar diametru 8cm, vai 4,5?
2) ja es uztaisu 2 veidu ladinus kad mes varam vinus izmeginat?!
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Belka-ubijca 12 июл 2007, 19:32

to Legionaar!
Vari man savu tel.numuru atgadinat?
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

:P

Сообщение PERVERSs 13 июл 2007, 07:54

Nu es jau Legeonaram izstastiju ,kaa pagatavot ladinja apvalku - njem vajadziigaaa izmeera cauruli - velams par kaadiem 5 mm mazaaku - uzruulee uz taas caurules - kaa uz veednja,kartonu uzsmeree pva liimi un atkal kaartu kartona ,artkal liimi un kartonu - taadaa veidaa var dabuut jebkura biezuma kartona trubu - kad liime nokalst laadinju var sliipeet ar smilshpapiiru ieguustot apalju un gludu virsmu !Jo resnaaks laadinjsh - jo vairaak kraasas - bet miinuss ir gaisa pateerinjsh jo resnaaks laadinjsh - jo resnaaks stobrs - jo resnaaks stobrs - jo vairaak gaisa aiziet vienaa shaavienaa!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Par mortieri

Сообщение PERVERSs 13 июл 2007, 07:56

Saakotneeji plaanoju taisiit palaideejmehaanismu no colliiga lodveida ventilja - bet tagad apsveru iespeeju izmantot 24 V elektromagneetisko ventili!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 13 июл 2007, 07:57

varbuut te kaadam ir lieka mamba vai vismaz paareja no mambas uz ieroci tur ir taada ar viitni!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Mortar

Сообщение PERVERSs 13 июл 2007, 08:15

Mortiera komandai ir vajadziigi vismaz divi cilveeki - viens ,kas stiepj mortieri ,meerkjee un shauj.Otrs ,kas nes laadinjus ,laadee un vajadziibas gadijumaa piesedz ar parasto markeri!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 13 июл 2007, 08:37

sodien ja neatradisu gatavas sagataves ladiniem izmeginasu tevis ieteikto tisanu.. Mammbu VARBUT varesu nakam ned dabut.

To Belka: 26544988, ja aiznemts raxti!
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

mortar

Сообщение PERVERSs 13 июл 2007, 08:41

Tici man - pameegjinaasi sapratiisi ,ka baigi viegli un var izveidot no kartona - pilniigi dajebko!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

mortar

Сообщение PERVERSs 13 июл 2007, 08:49

Noskatijos youtube video ,kur kautkaads siikais uztaisijis galiigi tizlu mortieri bet ideja taapati - tikai realizaacija galiigi tizla!Vieniigaa probleema ko es redzu ir taa ,ka metot laadinju pa stobru - vinjsh lejaa sliidees leeni jo laadinjsh stobraa esoshais gaiss netiks aatri aaraa - laikam jaataisa papildus ventilis.Metot laadinju ventilis valjaa - pa to tiek aaraa gaiss - tad ventili aizver in shauj!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Пред.След.

Вернуться в Тактический пейнтбол и Сценарные игры

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group