Paintball Mortar

:P

Сообщение PERVERSs 24 июл 2007, 13:52

Nu ja man ir izdomaats savaadaaks -palaideejs - un laikam jau daudz vieglaaks laadinjsh - jaarekjinaas tomeer ,ka taa hrenovina var kaadam traapiit pa galvu!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 24 июл 2007, 14:42

Jadara maximalais lai ladins butu maksimali tuvs LPK granatai jo ja drikst mest LPK granatu un tatad tiek pielauta doma ka kads var ari netisam iemest pa galvu tad tam sajutam :) vajadzetu but vienadam. tatad ladinam jabut tik pat Vieglam, Spradzien drosam, tik par Mikstam. Pirmis un otrais ta ka butu atliek tiki Miksutms.
Protams jabut ir baigai cucenei lai trapitu kadam pa galvu ar granatu vai ladinu, bet ar to ir noteikti jarekinas.
Es piemeram so 7d tris reizes nevareju granatu iemest 15m attaluma esosa buda!!! :P Ja kur starpcitu izradas bija savejais :P

Ja kas tiekamies 7d
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение x-ray-cat 01 авг 2007, 12:17

napi6u na russkom,mozet kto e6e podsoedinitsja :)
Vopros 1 - a martira, minomjot i t.d. kogo nibudj e6e krome nas 4 interesuet? LPK dalo dabro na sozdanie, no vsjo ze.
Vopros 2 - zelaemij effekt ot ispoljzovanija (vne6nij effekt ili porazenie igrokov na pole)
x-ray-cat
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 162
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: (HP) Homeless Painters

:P

Сообщение PERVERSs 01 авг 2007, 12:53

Nu ja se4as rabotaju nad zarjadami - zelatelna kanjewna wtomi s minamjota mozna bila streljatj v ljudei - no dlja etava nuzni o4enj ljohkije zarjadi - a vot eta poka dlja nas probljema!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 02 авг 2007, 09:13

Protams butu forsi ja ladina butu krasa, bet Big Game-a (BG) mes visi zinam ka neskatoties uz to ka ir daudz tiesnesu ta vai ta nevar izkontrolet tos kuri nosmaucas un tadu diemzel ir daudz. Un ja jau speletajs var noslept tiesu trapijumu no bummbinas tad nelielu krasas pleki no ladina es domaju bus vel grutak nokontrolet. Reali tiesnesi skaita par neitralizetiem visus speletajus kuri atrodas maja kura ir uzspragusi granta konkreta stava, vai kaut kada radiusa, neskatoties vai kras ir trapijusi vai nav!!!! Tapec saku domat varbut necakareties un vienkarsi uztaisit ladinus troksnim bez krasas? Un par netralizetiem speletajiem uzskatit pec tada pasa principa - viss stavs, majina vai radius pienemsism 5m un visi gatavi kas bija blakus. Jo es ari negribu atteikties no domas ka visas pulest tiek liktas lieta lai tikai mortieri izmantot saujot pa tukso kur nav cilveku!!!


Es esmu gatavs lai Emils man iemet pa galvu gatavu ladinu...protams neaizdedzinatu :) lai parliecinatos kada ir sajuta. :wink:
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 02 авг 2007, 09:40

Es nopietni apsveru iespeeju iegaadaaties patriotaa to melni kjiveri :P un melno formu - buutu nezeeliigi labs skats un galva droshiibaa - jo ja Belka shaus ar savu Gaubicu - tad kaadam var klaaties pavisam plaani!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 03 авг 2007, 08:34

Esmu dabujis Frichu = Legionaru formu :) un vacu kiveri ari atadu!! Ta ka man ar po ka pa mani viks ar artileriju! :)

Bet ja nopietni ko daram?! Taisam augsa un atkapjamies no droshibas vai tomer vel domajam ka padarit tos ladinus viglakus un mikstakus?!
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Hmm

Сообщение PERVERSs 03 авг 2007, 08:44

Nu es domaaju - vajag apdomaat droshiibu - bet reaali man nav vairs ideju ,kaa kaucik normaali uztaisiit tos laadinjus - taadus kaa es biju sataisijis es varu taisiit!Citus........ Tad jaameklee tomeer tie rulji!Bet diametrs ir optimaals!
Starpcit - kur tu formu izraki ???? Es arii gribu - Man ir kjivere - bet arii veca - bez aadas siksnaam iekshaa - bet visu var uztaisiit - iisteniibaa es laikam savaakshu to kjiveri un sachiniishu !
Es tikai ceru ,ka Big game buus ar tematu otrais pasaules karsh - eu tad es sataisiishu vaacu granaatas ?????
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 03 авг 2007, 09:39

Man ir klusa doma ieteikt misiju MONTECASSINO tur gan sitas US un Frichi bet ta vai ta noderes. Ta viena misija varetu but interesanta tadel ka bus baiga machilofka bet reize nebus tas chakars kas bija GANG WARsa ka 3 armijas un visu laiku vieni dabun ieksas. Starpcitu visiem reali patika jo snaca baigais action-s tapat ka domaju bus manjea misija. Tatad... ap 43 gadu netalu no Zigurda linijas Italija vaciesi ienema vienu milzigu kalnu ar klosteri kalna gala Montecassino. US vinus ielenca un nekadi nevareja dabut ara beigas dabuja no Vatikana atlauju izmantot aviaciju un varda tiesaka nozime sabombardeja to kalnu ta ka no klostera palikai tikai smilsu kaudze, bet ta vai ta izdzivoja kadi 120 frichi un sitas lidz pedejam!!! Nu tad mes ari BG (ja piedalas 150 vs 150) varam uztaisit ka kalna fortu laukuma "Montecassino" ir 50 Frichi kuriem uzbruk 100 US no vienas puses (piem lielgabalu laukums vai citur) un 50 US no pilsetas, bet tai pat laika Vaciesi (100 cilv) ir atradusi vajo vietu US pocicijas (pilseta 50 cilv) un taisa uzbrukumu no Omahas puses lai atbrivotu savejos. Doma ir tada ka bus baigi nezeliga cina bet vairak vai mazak abam pusem ir nopietni daudi. Vaciesiem janotur kalns bet US ir draudi ka iznicinas vinu vienibu! :twisted:

Nu un parejas misijas varbut nav tik interesantas, bet pec realiem notikumiem un mana uztvere si misija man siet ir kaut kas savadaks neka lidz sim! Bus gan ta pati ELLE kas GANG WARsa bet nebus tads bardaks kad reali 2 mochi 1 armiju

P.S. Ta isuma izklastiju. Tagad Jusu komentari! :lol:
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 03 авг 2007, 11:29

Es domaaju jaadara taa ,ka tie kuri no vaacieshiem tiek izshauti fortaa - iet aaraa un pievienojaas vieniibaam ,kas uzbruuk pilseetai (kaa papildspeeki)
Savukaart no sabiedrotajiem - tie kuri tiek izshauti no pilseetinjas - pievienojaas otrai armijai ,kura ir kaa galvenaa!Taadaa veidaa vareetu nodroshinaat kautkaadu speeku liidzsvaru!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение x-ray-cat 03 авг 2007, 12:06

Bidos ka juus runaajat ne par teemu. Mees te apspriezam minmeteeju :wink:
x-ray-cat
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 162
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: (HP) Homeless Painters

Сообщение Legionaars 03 авг 2007, 15:59

Labi tu jau ari te izcelies!

To Eils: jap laba doma! Bet taisniba tam Kakim :) ir ka nepatemu mes te ierunajamies. Labi tatad es zvanu Liepajas papiram un prasu ko vini var uztit? Ja ta tad atgadini man ārejo diametru kas mums ir vajadzigs un biezumu!

P.S. baigie podi jutu ka es ari nakamaja 7d netiksu :( uz LPK. Toties pa nakamo nedelu iegadasos racijas :) lai var ar jums paplapat speles laika :)

Jaukas brivdienas visiem un izkarojaties ari par mani!
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение x-ray-cat 07 авг 2007, 11:09

Tad es arii rakstiisu ne pa teemu.:
Cik dargas racijas domaajat pirkt?
x-ray-cat
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 162
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: (HP) Homeless Painters

Сообщение Belka-ubijca 21 авг 2007, 10:05

Legionaars писал(а): ....

Paklau, kur tu tas korsarkas perki? musu neesot tik jaudigas, vajadzetu ko specigaku dabut.. piemeram ka tas ko tu toreiz uz xgun atvedi...
Kur ir tas brinumveikals?
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

Сообщение Legionaars 21 авг 2007, 10:21

To Belka...

Vispirms par Minmeteju!
Ar Perversu sakam domat par to ka ja mes uztaisam savu Mortieri vai reali no vina bus jega, jo Es vadisu savu vienibu, Pervers bus nodarbinats ar savam lietam un cilveku mums nav kas varetu apkalpot mortieri, tapec sakam domat varbut PALIDZET tev ar tava mortiera izstradi. Jo ka ne ka tu mums esi pirotehnikis - artilerists.

Es neesmu tevi saticeis sen, tadel uztraucos varbut nevieta, bet vai jus esat atrisinajusi probelmu par ladina SVARU, un ladina CIETIBU., DROSIBU!!??? Si ir galvena problema kapec mums nav gatavs! Ladinji sanak perfeki jaudas zina, bet tie ir parak CIETI. Nergibam gadijumu 1: 1000 kad kadam netisam PARSITAM GALVu ar ladinju.

Par ladiniem ir ta ka tos kurus es atnesu uz LPK ir LOOOTI STIPRI vinus NEDRIKST IZMNATOT. Tadel janem parastas korsarkas un ja tu ieliec vinas kartona kas ir pieblivets ar bumbinam korsarkas blikskis PALIELINAS!!!! Piezvani ja kas 26544988
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 21 авг 2007, 10:25

x-ray-cat писал(а):Tad es arii rakstiisu ne pa teemu.:
Cik dargas racijas domaajat pirkt?


Nopirku tadas pasas ka Perversam tagad vinas maksa 70Ls Motorolla. Domaju ka var nopirkt ari letakas, vai ari ar kadu samesties uz pusem jo komplekta tachu ir 2 gab.
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 21 авг 2007, 10:27

Nu ir taada lieta - ka ne visi detonaatori rauj pushu laadinju - zaljie nekam neder!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 21 авг 2007, 10:29

Starpcit Mees ar legeonaaru treshdien braucam rakt ierakumus - uz LPK varbuut kaads grib piebiedroties - darbs svaigaa gaisaa - eerces - Kaifs!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 21 авг 2007, 10:33

Chau Emil!

Tavas domas par Mortieri? Es negirbetu nolaist rokas un atstat darbu pusrata! Taisam vai netaisam minmeteju? Darba man skiet ka mums pietiks Big Game ko darit! Man vadit tev ....! Varbut tomer var kaut ka no musu pozicijam izmamtot Minmeteju?! Vins jau tomer ir diezgan viegls ne?

P.S. Temperaturas it ka man nav :?
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:(

Сообщение PERVERSs 21 авг 2007, 10:38

Ja temperatuura buus tad peec 3 dienaam - ja pareizi atceros - vai peec 7.
Principaa iesaku apskatiit ik pa laikam to vietu kur iekoda - ja peec aptuveni 3 nedeeljaam paraadaas sarkans plekjis - tad ej pie aarsta - aarsts tev izrakstiis antibiotikas!
Es shoziem to4 poteeshos!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Пред.След.

Вернуться в Тактический пейнтбол и Сценарные игры

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 22

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group