Paintball Mortar

Johaidii

Сообщение PERVERSs 13 июл 2007, 09:37

Es saakumaa biju ieplaanojis mortiera stobru izgatavot no kapara caurules - bet tas ir mazliet par daargu - viens metrs Dn 64 caurules maksaa ap 30 Ls :P
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 13 июл 2007, 13:28

LADINI IR PUSGATAVI: Ir sekojosas aizkavesanas un pardomas...
Tubas pagaidam var dabut jau gatavas tikai 70,5mm un 50mm tubas. 70 ir par lielu. Minusi ir tadi ka ladins sanaks par SMAGU un pasizmaksa(JA BUMBINAS tiek pirktas pa LPK cenam ) ir no 1,7 lidz 2,45Ls!!!
50mm (tualetes rullis) ir par mazu jo jaliek ieksa mazais ladins bet tad nebus tik liels blikskis :( , bet toties tas ir neliels un VIEGLS.
P.S. es pasvitroju Viegls un Smags jo jadoma kas notiks ja kadam tas naks virasu uz galvas.
Pec maniem aprekiniem idealais variants ir dabus 60mm, jo tas nebus tik samgs, bus ieksa LIELAIS ladins :twisted: un bus letaks. Pasizmaksa noapalojot uz leju ap 1Ls es domaju ka tas ir ok?!!!

P.S. 60mm ladina tubu es iespejams dabusu nakam nedel no Liepajas Papira. Launaka gadijuma bus pasiem jatin. Zinu zinu ka vieglak var uztit pasiem. Gan jau ta bus jadara ja Liepaja nepalidzes tad nakam nedel tisim augsa:)

Vel viena lieta par ko es iedomajos kas varetu radit problemas...ladina galus es domaju aiztaisit ar..Shpakteli lai nekrit ara bumbas un spridzeklis, bet saku domat par tadu lietu vai spaklelis sacietejos nesaplaisas?!!!! Citu pieklajigu variantu ka dabut ciet galus es neesmu izdomajis. Vismaz ta tiek aiztaisitas bombachkas ciet. Davai palidziet ar idejam.

Emil nebusi XGUN-a? svetdien varetu tad paplapat ne?!
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

patriotam

Сообщение PERVERSs 13 июл 2007, 14:16

Tu laikam neesi meegjinaajis padarboties ar kartonu un PVA!Es tev saku - no taa var pilniibaa izveidot laadinju - laikam jau man pasham buus jaauztaisa chaula - tad redzeesi ko var dabuut gatavu no kartona!Laadinsh ir jaapieskanjo stobram!Bet stobrs shobriid veel nav izdomaats - kapars ir baigi daargs - negribaas maksaat par stobru 50 Ls !bet buutu ideaali tieshi kaparu jo var njemt 54mm , 64mm vai 76mm kapara cauruli!Bet 76mm kapara caurule metraa maksaa 30 Ls A stobram jaabuut aptuveni 1,5 m garam - pato bez probleemaam vareetu uztaisiit paareju uz viitni un pievienot palaideejam!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Davai

Сообщение PERVERSs 13 июл 2007, 14:18

vajag izlemt stobra diametru - es vareetu uztaisiit laadinja chaulu - ar visu mugurpusi un spaarninjiem!Buus reaals Mortiera laadinjsh
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Mortieris

Сообщение PERVERSs 13 июл 2007, 14:21

Kaada diametra stobru taisam?Ja laadinju taisa no kartona tad reaali var chaulu uztaisiit gana plaanu un vieglu - buutiibaa svars buus tikai no kraasas!
GAIDU ATBILDI!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 13 июл 2007, 15:07

1) es domaju ka varam meginat samesties pa 20Ls un aiziet nopirkt kapara stobru. Tas ir ja mes esam vismaz 3 clveki

2) Bet ka mes varam zinat stobra diametru ja mes nezinam vel pagaidam cik jaudigu mums vajag ladinu un no ta savukart ir atkarigs diametrs, jasalidzina ar LPK granatu vai tml. es tev uz e-pastu aizsutisu foto tad sapratisi...

tad tu busi vai ne 7d? uz MINI BIG GAME :)
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Laadinjsh mortietim!

Сообщение PERVERSs 16 июл 2007, 08:53

Gatavs vechi - Gatavs - ir lēti un erti :D Es ieliktu bildes forumaa bet nezinu kaa????? Efektiivais raadiuss 2m (ar mazo spridzekliiti!) Tas noziimee ,ka 4 m diametraa visi skaitaas mirushi - tachu kraasa shljakstaas punktinjos tapeec buus vajadziigi tiesneshi lai noteiktu ,ka pretinieki skaitaas mirushi![/img]
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение PERVERSs 16 июл 2007, 08:55

Protams man gribeetos lai spraadziens ir dobjaaks - bet ir ok - bikses var pielaist ja tuvumaa taada hernja iet pa gaisu!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 16 июл 2007, 09:16

Kad spridzinвji ar toletes papоra rulli - tev viтu nesaplзsa jo tu nebiji sabliiveejis bumbiтas!Es viтas ar spieрanuiespiedu ap spridzeklоti un man 4mm biezu kartona rulli pвrвva uz pusзm!
Nedomвju ,ka рвds lвdiтр varзtu rdоt nopietnus draudus cilvзka droроbai jo viss sprвdziena spзks aiziet lai pвrplзstu kartonu!Puse no kartona иaulas aizlidoja tikai 0,5m takв spзks tur nekвds lielais nav - taиu skaтa ir un krвsu izрпaksta skaisti!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:))))

Сообщение PERVERSs 16 июл 2007, 09:18

Un pats jaukвkais ir tas ,ka lвdiтр perfekti der 64mm kapara caurulз!Varbыt mazu blоvgredzeniтu var uzlоmзt ,bet varbыt tas nemaz nav vajadzоgs!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 16 июл 2007, 09:27

Pзdзjais jautвjums ,kas mani uztrauc - vai ar degпa degрanas laiku pietiks lai aizdedzinвtu degli iemestu viтu trubв ,izрautu un vзl - lai deglis nolidotu vajadzоgo attвlumu - ja jврauj tвlu - tad varзtu bыt problзma ,ka lвdiтi eksplodз virs galvas - laigan tas piedotu manвmu asumu spзlei :D
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Duumu laadinsh

Сообщение PERVERSs 16 июл 2007, 09:37

Starpcit es pameegjinaaju - var taisiit arii duumu laadinjus jo diametrs atljauj iebaazt divas duumenes apvalkaa!Shaadi laadinji buus ar baltu liiniju ,kas apziimee duumu laadinju!Ar shaadu laadinju varees nodroshinaat uzbruukoshiem speekiem duumu aizsegu!izshaujot no liela attaaluma!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 16 июл 2007, 12:33

Vot tas spradziena laiks man ari liek aizdomaties no vienas puses kad stavi aizdedzinatam spridzeklim blakus tad liekas ka baigi ilgi, bet kad vajadzes piedzedzinat iemests izsaut un vel vinam aizlidot tad sak jau likties ka tas 10-7 sek ir par isu. Risinajumu protams varesim uzinat tikai prakse ka tas strada. Ja nu tomer laiks lidz blikskim ir par mazu, tad varam vienigi treneties to loti atri darit :) vai ari japaruna ar Belku lai vins izdoma ka pagarint degsanas laiku. t.s. papildus deglis vai kaut kas tads.
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Mazliet par mortiera izmaksвm

Сообщение PERVERSs 16 июл 2007, 12:40

Cietв kapara caurule Dn 64 - 23.01 Ls /m Vajadzоgs 1 m - stobram
Pвreja no 64 x 2 1/2" - 13.81 Ls
Pareja no 2 1/2" uz (pзc iespзjas mazвku diametru) - cenu nezinu jo man veikalв visas vоtnes lоdz 2"
Pвrзjais varзtu sastвdоt maksimums 30 Ls
Maksimвlвs izmaksas aptuveni 80 Ls
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:(

Сообщение PERVERSs 16 июл 2007, 12:45

Debili ir tas ,ka tik daargi taas paarejas no stobra uz palaideejmehaanismam!
Pats mehaanisms ir saliidzinoshi leets - stobrs arii pavelkams - es domaaju garaaku par metru nemaz nevajag . Lielaakaas bailes buus spridzinaat laadingu stobraa - Blieziens vareetu buut grandiozs :D ceru ,ka kapara caurule neatveersies kaa roze :P Bet tas noteikti jaaizmeegjina jo preteejaa gadijumaa mees pashi sevi varam uzlaist gaisaa!
Starpcit - taa kaa mees taisam laadinjus mortierim - var pagatavot arii granaatas - sanaak ,ka shaada granaata maksaa tikai spridzekliisha cenu + bumbinjas un mazliet darba!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 16 июл 2007, 12:49

Mana laadinja diametrs ir 60 mm.
Ja taisa granaatu - tad garums vareetu buut 100 mm (10 cm)
Mortiera laadinsh gan buus garaaks jo es gribu uztaisiit konisku purnu un antispaarnus - lai laadinjam buutu kautkaada airodinamika!Preteejaa gadijumaa vinsh lidos griezdamies.
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 16 июл 2007, 14:15

Shodien aizbraukshu uz baltijas papiiru un nopirkshu kartonu - tas nepiecieshams laadinja augshai un apakshai :) BOOM :D
Un shonedeelj buusim gatavi LPK testeet muusu muniiciju - ja dabonam akceptu - tad lai visi turaas - jo kraasa shkjiidiis :D
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 16 июл 2007, 15:23

PEVERSS RULLE! Turam ikskus lai viss mums izdodas! :D

Belkai aizsutiju ladina uzbuvi lai padoma par degli mos tomer varam dabut to palaisanas laiku ilgaku.
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 16 июл 2007, 16:06

....un labi ka stobrs nemaksa dargi, jo ja testejot vins sabojasies nebus leika problema 23Ls dabut jaunu, ja nu vienigi tur nav vel kadu detalu kas dargi maksa un var tikt sabojatas
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 16 июл 2007, 16:29

Spraadzienu stobraa es izmeegjinaashu darbaa - ja stobrs uzies gaisaa vai atveersies - iemetiishu to cauruli noliktavaa un izlikshos ,ka nekas nav bijis un es nezinu neko :P Es jau vareetu panjemt to metru - bet es neesmu zaglis un tas ir pret maniem principiem!
bet uzlaist gaisaa kaadu gabalinju caurules nav probleema- pietam esmu paarliecinaats ,ka caurulei nekas nenotiks!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Пред.След.

Вернуться в Тактический пейнтбол и Сценарные игры

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group