Paintball Mortar

:P

Сообщение PERVERSs 18 июл 2007, 21:52

Esmu uztaisijis 9 ladinjus un tagad saaku domaat - kaa es justos ja kaads no tiem traapiitu man pa galvu :roll: iespeejams buutu jaadomaa par vieglaaku konstrukciju.Protams iespeeja ,ka kaadam traapiis ir neliela - bet pastaav.Shaads ciets korpuss ir labs kautkaadaam kaainieku miinaam - bet nu labi - es panjemshu 7dien - tad jau redzeesim - mani interesee miltu bumbas - interesee vai vinjas vispaar radiis kautkaadu efektu!
Shobriid domaaju par kaajinieku miinaam - vai vinjas vareetu pielietot - vai buutu kaads labums utt!Un kaadas idejas sakaraa ar to ir jums?
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 19 июл 2007, 09:08

:twisted: shodien izmeegjinaaju ljauno dobeles dzirnavnieku - Teikshu kaa ir - Iraakaa vai Afganistaanaa to lietu vareetu lietot - bet paintball laukumam vinja ir daudz par jaudiigu!
Taadu var izmantot nezinu kam bet ne paintballam - jo es toch negribeetu lai vinja man tuvumaa iet pa gaisu - es bikses pielaistu !
Taa reaali domaajot man liekas ,ka vajadzees taisiit vieglaakus laadinjus - tb no plaanaaka kartona - tas noziimee ,ka kartons jaaliimee pashiem!
No shitiem var uztaisiit ljoti reaalas vaacu rokasgranaatas!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение x-ray-cat 19 июл 2007, 09:44

PERVERSs, shis forum jau kluva par tavu dienasgraamatu :) pardot man tiesiibas to publiceet, riktigs bescellers bus, krutaak par h. potteru :wink:
Es to katru riitu lasu pirms sakt darbu :D
x-ray-cat
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 162
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: (HP) Homeless Painters

Сообщение x-ray-cat 19 июл 2007, 10:01

zin no es vareetu piedavaat, man si ideeja radusies jau pirms apmeeram meenesa...pirkam makshkiernieku veikalaa kaut kaadus kaparus, vai vel nezin ko no ka peec tam rodas musas vai odi...vai arii kaut kaada diiki filtreeejam udeni lai tos dabuut...tad neemam kaut kaadu maisinu vai balonu, taisam no ta granatu, ieksaa mushas un odi, iedomaajies kadas sausmas ta radiis kad blakus kadaam pilnigi nenokurienes radiisies simtiem kukainu :)
x-ray-cat
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 162
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: (HP) Homeless Painters

:P

Сообщение PERVERSs 19 июл 2007, 11:43

X-ray- cat nu da labi - kapeec tev kukainjus vajag - es nopietni domaaju - Buus tev pie kaajaam jaanomet taa miltu bumba - domaaju tu nedeelju peec tam raustiisi valodu un kontuzeets staigaasi :P
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение x-ray-cat 19 июл 2007, 12:01

:) es to gandriz nopietni teicu. tuiedomaajies psihologisko efektu kad tu stavi odu un musu makonii! un ja tu sedi kaut kada bunkeraa?! es tev saku - tas ir kolosaaali! :!:
x-ray-cat
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 162
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: (HP) Homeless Painters

:P

Сообщение PERVERSs 19 июл 2007, 12:10

Var jau pielaadeet ar kakaam :P
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение x-ray-cat 19 июл 2007, 12:18

par odiem es nopietni, bet tas protams nebus oficialais ierocis 8O
x-ray-cat
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 162
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: (HP) Homeless Painters

:P

Сообщение PERVERSs 19 июл 2007, 12:22

Spraadziena briidii ivisi tavi odi nomirs :P
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Belka-ubijca 19 июл 2007, 13:19

Atvainojie kungi.. bet es driz sho temu aizvershu un nodzesishu. Labaka gadijumaa atstajot to kas tiesham ir svarigs un lietderigs.
Pilnigi nopietni.. tas ir Forums nevis Blogs
Gribat parunaties - uz Boltalku vai 2909.... pie bargas kundzes!
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

Сообщение x-ray-cat 19 июл 2007, 14:32

to PERVERSs
A es viniem kiveres iedosu 8O
x-ray-cat
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 162
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: (HP) Homeless Painters

:)

Сообщение PERVERSs 19 июл 2007, 14:48

Eu toch shito topiku vajag izdzeest un uztaisiit jaunu - piemeeram ar nosaukumu Munоcija!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 19 июл 2007, 15:18

Labi tas kakis sviestu dzen, bet ja nopietni tad tas ka ladini bus smagi vai Pasmagi ta varetu but problema, bet lielakie podi ir tadi ka nu mes visi zinam ka kartoa biezums var ietekme spradziena jaudu troksni utt. Es temeju uz to ka mes paradisim 7d Alexandram ladinus kurus iespejam neatlaus svara del. Negribu iegruzit Perversu, bet lai nezaudetu nedelu nakamajam izmeginajumam mos jauztaisa ar planaku kartonu.
Ja un vel kas uz "detonatoriem" ir kaut kads kods un protams ISO 90001 standarts, bet tas viss tiek razots Kina un markejas Polija! Nedomaju ka kvalitate ir biagi laba, tatad detonatori var atskirties....un es domaju ka izmeginot ir jauspridzina 5 - 10 vai mazak no ATSKIRIGAM kastem ladini ar vienadu pildijumu lai parliecinatos ka vini ir pietiekami jaudigi vai mazjaudigi un strada vienadi. Atbildat vai atbildi ko par to saki!


To BELKA:
Klau bet mes jau reali par lietu runajam ir tema un mes apspriezam. Tas ka Kakis kaut ko par odiem tur runa nav musu dala.
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение x-ray-cat 24 июл 2007, 08:10

vakaar izmeeginaajam savu (vel nepabeigtu) minmeteeju, maza kokakolas puudele pilna ar uudeni aizlidoja 65m attalumaa...:) ceeram ka liidz briivdienam pabeigsim korpusu un sagatavosim ladinus.
P.S. uztrauc sausanas drosiiba, attalums ir labs, BET kaa tikai nenosist kaadu.
x-ray-cat
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 162
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: (HP) Homeless Painters

:(

Сообщение PERVERSs 24 июл 2007, 08:36

Mums ir tieshi taapati probleema - sveetdien paraadijaam laadinjus LPK - itkaa spraadziens ir normaals - neviena droshiibu neapdraud - bet laadinja svars ir jaasamazina!Ar nepacietiibu gaidu iespeeju paskatiities uz juusu briinumu !
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение x-ray-cat 24 июл 2007, 10:09

mees planojam so 7dien aibraukt uz lpk, izmeginaat (ja bus ladini)
Sodien ja paspeesu, izrekinaasu cik smagam jaabuut ladinam lai sitiens nebuutu smagaaks par PB lodi.
x-ray-cat
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 162
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: (HP) Homeless Painters

:)

Сообщение PERVERSs 24 июл 2007, 10:32

A juus shaavaat ar saspiestu gaisu ?Ar kaadu spiedienu shaavaat ?Mums ar Legionaaru bija doma mosh aizbraukt pie jums paskatiities ko juus esat uztaisijushi - jo shobriid mums jaaveido laadinji un buutu labi ja juus padaliitos pieredzee!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Belka-ubijca 24 июл 2007, 10:36

pudele tiesham lidoja negaiditi taaaaaaaaaalu... riktigi sanaca :D
pat necerejam :twisted:

Spiediens ir nezinams:) jo shavam ar CO2, kas nu izdevas dabut..
Buutu gais, varetu mambu pievienot un izmerit:)
spiediens bija riktigs, jo maza 9 Oz CO2 balona pietika 3 normaliem shavieniem:) (piestradajot pie tehnikas varetu izshaut kaut 4-5)

pa pa pa... vai tad tev pasham nav pabeigts minmeteis? 8O man visu laiku likas ka bija...
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

:P

Сообщение PERVERSs 24 июл 2007, 10:40

Tev nepareizi likaas - mees nevareejaam pabeigt jo nebija skaidrs par laadinjiem - bet viss ir izdomaats - samonteet nebuutu ilgi!Eu nu kaa tur ir ar to paskatiishanos - varam sarunaat aizbraukt liidz jums ?
Slikti ,ka jums tas mortieris ir tik ljoti gaisu konsumeejoshs!Varbuut tas ir izpleshanaas kameras deelj ?varbuut to var samazinaat?
Cik sapratu no Legionaara - juus esat uztaisiijushi kautkaadu slepkavniecisko aparaatu!Padomaajiet par vieglaakiem laadinjiem!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение x-ray-cat 24 июл 2007, 13:02

Tas ir iespeejams, BET tad gaisa daudzums kas vienlaikus darbosies uz ladinu bus mazaaks,taatad lai paatrinaat to liidz tadam pasam atrumaam vajaadzes ilgaaks darbiibas laiks, kas nav iespeejams nemot vera stobra garumu un atkal - gaisa daudzumu. Pie tam, kad izsavam pudeli skatijamis ka ta lidoja, vienvard sakot vajadzeeja nevis skatiities bet aizvert ciet ventili :D Taapeec domaaju, ka nedaudz piestraadaajot pie tehnikas savienu skaitu var palielinaat.
x-ray-cat
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 162
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: (HP) Homeless Painters

Пред.След.

Вернуться в Тактический пейнтбол и Сценарные игры

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 26

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group