Paintball Mortar

:)

Сообщение PERVERSs 29 июн 2007, 07:24

Nu pneimatisko mortieri - taadu ,kaadu es izdomaaju ir bezgala viegli uztaisiit - bet ir vajadziiga leetaaka un efektiivaaka muniicija - jo no paintball granaataam ir bliikshkjis bet nav jeegas.pietam ja viens shaaviens maksaa 3 Ls - tad tas ir paaraak daargi!Pirms taada mortiera pielietoshanas Big Game - vajag patreneeties jo kaada jeega no taadas mantas ja nevar nekur preciizi traapiit!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 29 июн 2007, 07:45

Pirms menesa nopirku lielas bombachas pa 0,16Ls gab. Pietiekami liels diametrs un troksnis ar ta ka maz neliekas. Ieliku kartona rulli, sabazu apkart ar paintbola bummbinam, uzlaidu gaisa un zinat man skiet ka ta krasa izskida tada pasa radiusa ka no paintbola granatas. Kapec gan neizmantot tadas? Letak un efekts ar tas pats. Spragst vinas ari pec 7-10 sekundem!
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Ideja nav slikta!

Сообщение PERVERSs 29 июн 2007, 08:21

Kaa buutu ja uztaisiitu taadu laadinju - lai spraadziena briidii bumbas nevis izshkjiist bet aizlido uz visaam puseem ?
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Belka-ubijca 29 июн 2007, 09:44

Es ta skatos ka lidz nakosham BG varetu istenoties 3 smagas artilerijas proekti :D
Konkurence - attistibas dzinejs un speks...

to Legionaars,
baigi laba doma par pastaisitam granatam.. bija lidziga.. tikai neizmantojot papiru.. arii 7 sekundes ir labs laiks.. lai aizdedzinatu, ieliktu stobra un vel izshaut paspetu:)

PERVERSs писал(а):Kaa buutu ja uztaisiitu taadu laadinju - lai spraadziena briidii bumbas nevis izshkjiist bet aizlido uz visaam puseem ?

Shrapnelis? doma laba.. bet iedomajies cik stipram jabut spradzienam lai paatrinatu bumbinjas lidz kritiskam? Hmmm... cilveeks var visu.. bet shis laikam ir tas gadijums kad labak "shljakstoshas bumbas", ja trapis tad trapis.. vienigais ka tad tai krasai jabut biezakai :idea:

Abiem:
Godigi sakot, neatbalstu pashtaisitu municiju.. tachu artilerijai arii pa 3 latiem granatas nepirksi.. jo izshaut 2-3 reizes un nomierinaties arii neder... taa kaaa... Domaju ka shitais taktiskais variants varetu but iznjemums.. protams vispirms jaizmegina parbaudot "granatu" vai "minu" bistamiibu.. Bet gan jau bus labi:)
Priekshlikums: izveidot komisiju kas parbauditu droshibu :D

Secinajums:

Bet ja ta nopietni.. tad varetu kaut kad, julija beigaas, aizbraukt un izmeginat.. pieredzes apmainjas nolukos.. un ja kas, varesim viens otram palidzet gan ar padomu, gan ar darbu.. Nu ko, deres? oficieru kungi..
Последний раз редактировалось Belka-ubijca 29 июн 2007, 09:52, всего редактировалось 1 раз.
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

:)

Сообщение PERVERSs 29 июн 2007, 09:51

Varam izmeegjinaat Lilastee - tur vietas daudz un cilveeku nav!Es liidz tam laikam domaaju uztaisiit savu pneimatisko mortieri ar muniiciju gan shvaki - bet ganjau kautko izdomaashu!
Ės gan tagad straadaaju pie UBER maskeeshanaas kostiima - bet man ir raacijas - takaa vareeshu nemaniits pieliist tuvu ienaidniekam un korigjeet uguni!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Belka-ubijca 29 июн 2007, 09:54

mashinas man nav :roll:
Nu tad sarunats.. braucam
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

:P

Сообщение PERVERSs 29 июн 2007, 09:55

Man ir mashiina un legjionaaram arii ir - takaa taa nu nebuutu probleema!Ja interesee varu aizsuutiit topograafisko Lilastes karti!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:(

Сообщение PERVERSs 29 июн 2007, 09:56

jautaajums tikai - ja es uztaisiishu mortieri - kas ar vinju shaus - jo es jau loznjaaju pa kruumiem luuru peec naidnieka un zinjoju saveejiem! :D
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Belka-ubijca 29 июн 2007, 09:58

Vari gan :D 8) (vitaalys@inbox.lv)
Tad sarunajam ar Legionaru.. taisam un braucam :twisted:

Kas shaus? domaju ka tieshi tas nav problema :D gan jau traki atradisies.. tadus peintbolaa daudz :D :D :D
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

municija

Сообщение PERVERSs 29 июн 2007, 10:00

Runaajot par petardeem - ja izmanto spridzekliishus - tad buutu jaapadomaa arii par deglja garumu jo shaujot lielaa attaalumaa ar 7 sekundeem vareetu buut par maz - tachu shaujot tuvaak 7 sekundes var buut par ilgu un tas dos ienaidniekam iespeeju izvairiities no spraadziena!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Re: municija

Сообщение Belka-ubijca 29 июн 2007, 10:02

PERVERSs писал(а): ar 7 sekundeem vareetu buut par maz


Sprags virs galvas.. arii labi :D :D :D

P.S. Tu jau laikam arii ieprieksheja BG speleji.. kura banda esi bijis?
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

:)

Сообщение PERVERSs 29 июн 2007, 10:11

Peedeejaa BG es nebiju - nesanaaca bet ieprieksh biju pie vaacieshiem!Mums tur bija baigaa ss vieniiba - mees izsitaamies taalu ienaidnieka iekshienee - bet deelj neorganizeetiibas un haosa - viss muusu varonjdarbs aizgaaja podaa!Nevar uzticeet vadiibu PB kluba izveeleetiem virsniekiem - vieniibu virsniekiem jaabuut ar raacijaam lai savaa starpaa vareetu komuniceet un informeet par notiekosho dazaadaas "frontes" vietaas!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Re: :)

Сообщение Belka-ubijca 29 июн 2007, 10:32

PERVERSs писал(а): Nevar uzticeet vadiibu PB kluba izveeleetiem virsniekiem - vieniibu virsniekiem jaabuut ar raacijaam lai savaa starpaa vareetu komuniceet un informeet par notiekosho dazaadaas "frontes" vietaas!


ne jau klubs izvelas komandierus pec sava prata.. tos izvelas generali.. turklat vienmer var pasham brivpratigi pieteikties..

P.S. karti sanjemu.. pateicos 8)
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

:P

Сообщение PERVERSs 29 июн 2007, 11:00

Nu mēs tur vienreiz spēlējām - tur kvadraataa 12/6 ir divstaavu maaja!
Kvadraatus atros saakumaa pa x asi peectam pa y - saakumaa horizontaali tad vertikaali !
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 29 июн 2007, 13:52

Musu diskusija nav iesaistijies neviens no LPK. Viss var apstaties ja LPK pasaka NE musu idejam un darbiem.

Par granatam: Viens - es neesmu parliecinats vai tas manejas granatas nev jaudigakas par tam kas pardodas LPK. Otrs - neesmu vel izdomajis labaku veidu ka sapakot bummbinas un spridzekli. Tresais - domaju ka labaka materiala par kartonu nav un mums ari nebus, jo kartons atskiriba no plasmasas kad spragst paliek par nekaitigu papiru atskiriba no plastmasas diezgan asam driskam!!! Cetrutais - man ir auto:) un varam tikties tuvaka vieta Tinuzos. Piemeram rit vai kopeja spele 7D. Piektais - Domaju ka tads variants ka shrapnelis nesanaks jo tas spradziens jau pasa sakuma saskaidis visas bumbijas. Sestais - ja 7-10 sek ir relativi ilgi un tur nu vajag mums tavu Mortieri lai uznemtu laiku cik ilig Piem: kartupelis vai kautkas tads lido.
P.S. un vispar esat prasijushi Vadikam kurste slave un brauka apkart pa krieviju ar ko tie tur sauj?!
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Par krieviju

Сообщение PERVERSs 29 июн 2007, 14:29

Vari ieiet www.kaput.ru un apskatiities ar ko jamie shauj - es manliekas youtubee ierakstiju pie video mekleet opaintball un tur izmeta filmas par boljshije manjovri un tur var redzeet ,ka jamie shauj ar kautkaa modificeetaam plastmasas kolas pudeleem ,kuras pildiitas ar petardeem vai kraasu - bet taa ir Krievija - tur visiem viss po - ja jau tur atrodaas keksi ,kas ar gaiseneem speelee karinju!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Belka-ubijca 29 июн 2007, 14:48

to Legionaars
Re kas par problemu.. izmantojot kartonu drizak ieksha jaaliek bumbinjas.. a izmantojot kadu citu organisku materialu (da kaut vai izcepto cieti ar plastifikatoru (par to vel jaapiedoma) ) nebus tev ne bistamas lauzkas.. un kraasu vari liet iekshaa ka balonaa :idea:

Runajot par LPK, godigi sakot, esmu parliecinats, ka izmeginats un droshs minmetejs naks tikai par labu taktiskam peintbolam un LPK pashi to saprot:) tas padara speli interesantāku.. (gan jau sarunāsim ja kas)


Krievija nav nekada mezonju zeme :D :D :D Protams visadi gadas, bet gan jau ja tada meroga pasakumos izmanto minmetejus, tas ir parbaudits un cilvekiem nav bistams.. (nu varbut tikai mazliet..)

Vispar man nepatik ka mes te taisam vel vienu "Boltalku".
Dazhas izskanejushas idejas ir visai utopiskas :wink: :D Tapec labak pievirzities praksei.. un tad jau apspriest radushas problemas un panakums.. vienvardsakot Secinajumus..
Последний раз редактировалось Belka-ubijca 29 июн 2007, 23:54, всего редактировалось 1 раз.
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

KAROCHE

Сообщение PERVERSs 29 июн 2007, 14:59

Karo4e juus davai buuveejat savus stobrus un domaajat par laadinjiem - stobrs man izdomaats - darbosies taa ,ka juus visi uz pakaljas buusiet - es jau liku bildes!mainot gaisa spiedienu varees mainiit lidojuma attaalumu un viss ir bezgakla elementaars un nomainaams - gjeniaali :) es uztaisiishu - tachu man ir probleema ar laadinjiem!Es nevaru izdomaat ar ko shaut !Kartonaa "glaaziitee " iebeert bumbinjas - nu no taa liela ponta nebuus - izshaut es varu jebko (nu gandriiz jebko) galvenais ir laadinjsh!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Re: KAROCHE

Сообщение Belka-ubijca 29 июн 2007, 15:13

PERVERSs писал(а): izshaut es varu jebko (nu gandriiz jebko) galvenais ir laadinjsh!


Pirms kada menesha ienacu Depo.. pie santehnikas :D panjemu 3-4 detalja.. un viss.. minmetejs bija rokaas :D vajadzeja tikai trubu un balonu pievienot :D
Tad jau tu ieliki bildi.. un bac :D nu baaagi liidzigs :D laikam tiesham vieglakais risinajums :)
Runajot par to... apmeram cik liels tev ir darba kameras tilpums? aptuveni.. Un kaadu balonu izmantoji.. kads spiediens.. :) ja nu jau esi shavis, tad jau gan zini:)

Ladinjus izdomasim

P.S. pec nedeljas sarunasim datumu, lidz kuram jaapaspej vismaz kaut ko uztaisit.. tad izmeginasim on domasim talak 8) :idea:
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

:P

Сообщение PERVERSs 29 июн 2007, 15:40

Da es tak bildi biju ielicis - a balonu parasto paintball balonu ar mambu - lai vienkaarshaak! Kamera sanaak 2" muffes tilpums - cik tas ir nepateikshu!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Пред.След.

Вернуться в Тактический пейнтбол и Сценарные игры

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group