Paintball Mortar

Сообщение Belka-ubijca 16 июл 2007, 22:34

Bildes apskatijos :) viss pareizi...
Runajot par ladiniem, pagaidam nav ko piebilst... bet par diegli, padomashu - atrakstishos..

Izlasot to ko atsutija Legionaars, sapratu ka nakam 7-dien braucam meginat shaut :D Tad PERVERSs taisa savu minmeteju, Legionaars ladinju, mes meginasim paspet musejo un arii (iespejams) ladinjus


To PERVERSs
ka shis sadaljas viens no moderatoriem, prasu tevi rakstit 1 zinjojumaa, nepiecieshamibas gadijuma pierakstot vecam ierakstam, ja uz to vel nav atbildets..
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

:)

Сообщение PERVERSs 17 июл 2007, 09:37

7-dien brauksim uz LPK nodemonstreet laadinjus - ja mums atljaus vinjus lietot - tad taisiisim miinmeteeju ,jo kaada jeega uztaisiit visu un tad konstateet ,ka LPK mums neljauj izmantot shos laadinjus!
Uztaisiju pirmos protatipus - mazos - detonatora garumaa un divus ar iegremdeeto detonaatoru - tiem vajag degli - kautkaadu seeru vai pulveri jo ir taada kaa trubinja 35 mm dziljumaa un 13mm diametraa - taa jaaizpilda ar kautko ,kas deg kaa seers !Aizdedzinot sho degli mums
1) buus vairaak laiks
2) shaadaa laadinjaa var ielaadeet par 12 bumbinjaam vairaak ,kas noziimee vairaak kraasas
principaa - vienaa vakaraa var uztaisiit liidz 10 laadinjiem!
Viena laadinja izmaksas:
spridzekliitis - aptuveni 10 sant
Paintball bumbinjas ( ja peerk ) 36 gab - 45 sant
liime un kartons - maksimums 10 sant
KOPAA : 0,65 Ls (Lielajam laadinjam)
vairumaa taisot sanaak leetaak!
Mazajam laadinjam (rokasgranaatai)
10 sant - spridzekliitis
35 sant - bumbinjas 24 gab ( ja peerk kasti pa 25 Ls)
5 - 10 sant - kartons un liime
KOPAA : 0,50 Ls
Ja LPK darbinieki ieraudziis shiis cenas - vinji mums aizliegs lietot muusu muniiciju jo mees vairs nepirksim vinju kraasas granaatas ( es gan vinjas taapat nepeerku :P jo no vinjaam nav nekaada jeega)"
Reaali jau labaak es uztaisu shaadas granaatas pa 0,5 Ls nevis lietoju taas pa 3 Ls
Pietam jeega no shitaam ir lielaaka (vismaz man taa liekas)
Naakamais solis buus izgudrot laadinjus ,kas darbojaas kaa kaajinieku miinas - bet tas buutu uzdevums belkai - korpusu es varu uztaisiit dajebkaadu ,tashu detonaatoram jaabuut taadam ,kaa granaatai ,kursh darbojaas uz paraavienu!
Kaa te var ielikt bildes????

P.S.
Vairaakkaarteeji testi paraadija ,ka zaljie spridzekliishi nekam neder - troksnis vinjiem ir identisks tachu vinji nespeej paarpleest aareejo apvalku!Nespeej pat sashkjiidinaat bumbinjas - karo4e nekam neder!!!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 17 июл 2007, 11:41

Atkartosos!

Emils tagad taisa gan ladinus gan Mortieri! 7d mes meginasim tikai ladinus!!!

Vitalij mums vajag DEGLi vai kaut ko lidzigu tai dzeltenajai vielai kas ir uz bombacham ar ko piededzina spridzekli!!! Velams lidz 5d vai 6d

Vai tev ir idejas?! Ja ir problemas ar dabusanu es varu aizbraukt un nopirkt!! Ludzu pazino savlaicigi!
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 17 июл 2007, 11:55

Tos padziljinaatos spridzekljus es aizkurinaaju ar cigareti - iebaazot tajaa caurumaa - bet uz laukuma tas neder!
Bet starpiiba starp zaljajiem un sarkanajiem detonaatoriem ir milziiga!Sarkanais saraava lupataas to kartonu - laigan izmeeros vinji ir vienaadi!
Es taisiisiishu taadus laadinjus ,kuros detonaatoru var iebaazt veelaak - taa lai laadinji ir gatavi.Taa jau patiesiibaa ir droshaak - paarvadaat laadinjus atsevishkji un detonatorus atsevishkji!
Patiesiibaa vajadzeetu paproveet nopirkt plaanus prezervatiivus - iepildiit kraasu prezii un tad ievietot laadinjaa-man ir aizdomas ,ka tad kraasa izshljakstiitos bliivaak ,bet ne tik taalu!
Kaa degli vareetu izmantot seerkocinju galvinjas - bet tas nav eerti jo vinjas vareetu izbirt aaraa :(
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 17 июл 2007, 12:26

...taisam ww2 mortieri bet jadarbina spridzekli bus ka 16gs arkebuzistem.... :D labi tas ta.

Klau janu gadijuma ladinam Vitalijs uz meistaro garaku = ilgaku degli vai deglim degot, gruzdot nesadegs bumbinam chaula un no krasas nenodzisis deglis?!
ja tadu domu mes pielaujam tad mos deglis ir jaieliek kaut kada apvalcina?
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 17 июл 2007, 12:27

Es pagaidaam uztaisiishu kaadus 10 lielos un 5 mazos laadinjus!
legjeonaaram jaanopeerk detonaatori - es tikai nezinu ko mees ar shito muniiciju dariisim ja mums neatljaus vinju izmantot :(
Taisot laadinjus es vinjus izveidoju gatavu - takaa chaulinja jau tiek taisiita - - tajaa chaulinjaa iebiidiisim detonatoru un ja vajadziigs arii papildus degli!
Apvalcinsh ir no kartona - es domaaju vijsh nesadegs - bet vispaar degli vajag diezgan strauji degoshu - jo maksimums ko mums vajag ir kaadas 5 s ne vairaak!
Taisot spridzekljus es iedomaajos vienu interesantu fishku - mees koncentreejamies uz spridzekli ar kraasas bumbinjaam - es iedomaajos kaa buutu ja mees kraasas bumbinju vietaa ielaadeetu spridzeklii miltus - visparastaakos kvieshu miltus!!!
Iedomaajies - spraadziena briidii buutu taada kaa iista eksplozija ,kas izkuupinaatu miltus pa gaisu - milti ir pilniigi nekaitiigi!
Un ja laadijsh spraagst tev tuvumaa - tu tiec noputinaats balts ar miltiem - znashit aut!Ko teiksiet ?Es laikam uztaisiishu vienu vai divus eksperimentaalus laadinjus ar miltiem !Vieniigais pretarguments miltiem vareetu buut tas ,ka uzradiisies kautkaadi astmaatikji ,kuri nedriikst ieelpot putekljus :P
Nu jaa un jaapaarbauda vai milti neeksplodee !Jaauzzin ko belka saka par miltiem!Belka - gaidam tavu viedokli!Ja milti neder var izmantot kriitu!
Ja milti dara to ,ko es iedomaajos - tad shaads laadinjsh spraagst daudz skaistaak - ar maakoni !Kaa iista bumba!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:(

Сообщение PERVERSs 17 июл 2007, 18:14

Milti neder jo tie kolosaaliapsorbee spraadzienu - blieziena vietaa ir kluss pukshjiitis un viss!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 18 июл 2007, 07:02

....mosh intereses pec pamegini Melno Leilo ielikt kartona un apkart miltus salikt :twisted:
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 18 июл 2007, 07:03

Ka lai tev aizgadaju "detonatorus"? uz darbu vai vakara uz majam?!
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 18 июл 2007, 07:49

Par melno lielo arii bracha iemineejaas - taadeelj uztaisiju divus ljaunos "Dobeles dzirnavniekus" ( taa es nosaucu manas ljaunaas miltu petardes)
Detonatorus vari njemt pataisno uz paintball laukumu jo detonatorus sabaazt laadinjos ir aptuveni 5 min darbs!
Viena lieta par ko es iedomaajos ir kaajinieku miinas - krieviski raztjashkas - ieliec laadinju starp zarinjiem vai kautkur iestellee - strikjiiti paarvelc piemeeram shkjeersaam durviim pie zemes .Iedomaajies tu skrien iekshaa kaadaa no maajinjaam peec karoga vai dajebkaa - un BOOM - you are dead!
Pagatavot shaadu blaukshkjeni var no visparastaakaas hlapushkas - tikai mazliet jaapalielina laadinja jauda ,jaanostiprina korpuss un jaaizber tie debilie papiiriishi,kuri jaaizstaaj teiksim ar miltiem vai PB bumbinjaam!Te atkal jautaajums Belkai - ar ko vareetu palielinaat bliikshkja jaudu ?
Njaa un kur atrast hlapushkas?Pirms jaunaa gada pilni veikali ar vinjaam bet tagad ????
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 18 июл 2007, 10:07

Hlapushkas atstaj mana zina 8)
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 18 июл 2007, 11:00

Cik noprotu Belka taisa savu mortieri un laadinjus ????Tad jau sanaak ,ka BigGame vinjam buus jaaspeelee pretinieku komandaa :((((
Eu tad ,kad mortieri buus gatavi - vareetu savaakties un uztaisiit videofilminju lilastee :P
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Belka-ubijca 18 июл 2007, 13:35

uhhhh.. jus nu gan te baigi daudz sarakstijat :)
isu konspektu neatgadina, drizak romanu :D

Runajot par degliem.. no ka ir taisitie tie origenali, pateikt nevaru (pagatavoshanas recepturas var atshkirties), bet vai reali tas ir vajadzigs? Sliktakaja gadijuma var meginat nopirkt pasham (kadreiz velikalaa esmu redzejis), vai arii pagatavot virtuvee - nav nekada problema :idea: Vieglakajas kas var buut tas ir: Njemam kalija var natrija nitratu, taisam koncentretu shkiidumu, tad mercejam ieksha lupatas vai papiru.. pectam taisam nepiecieshamas formas diegli un ljaujam izzut - Ualja! vienkarshakais dieglis ir gatavs..
Diezvai kads gribes chakareties ar maginju, manganu, serskabi u.t.t.
Bet godigi sakot, nezinu, vai tas dieglis tiesham ir vajadzigs, ja var vienkarshi samazinat ladinja augstumu (jeb garumu).

Milti?
Hmmmm... tiesham kads var saelpoties:) +grutas notirit.. pectam sudzesies.. Runajot par rastjashkam un parastam minam - viss ir reali :D

Vai es arii taisu martieri ar ladiniem?
Ta nu sakanak ka mes ar X-Ray-Cat jau gandriz uztaisijam (var teikt ka ir gatava).. Vai buutu interesanti atljaut vienai arminajai 2 minmetejus.. diezvai tas ir godigi, tachu butu 100X interesantak ja mes butu pretinieki :D Redzesim kas un kaa bus...
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

:P

Сообщение PERVERSs 18 июл 2007, 13:48

Normaaliem cilveekiem nav zinaam kas ir Kalija vai naatrija nitraats :P Bet naakamreiz kad buushu RIMI - pajautaashu paardeveejai galjas stendaa - vinja noteikti zinaas kur taada manta mekleejama :D
Sanaak ,ka tu mums tagad buusi takaa pretinieks :( tad es netaisiishu miinmeteeju :P Nee nu labi uztaisiishu bet shkrobe :( Ceru ,ka vareeshu paskatiities uz tavu miinmeteeju un tad taisiit saveejo.Galvenais lai atljauj laadinjus!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Belka-ubijca 18 июл 2007, 14:22

kas nu zin, varbut izdomasim dot vienai armijai abus ;) tur jau redzes, tuvak oktobrim..
Kalija un natrija nitratie - tas kalija un natrija salpetri :D nopirkt - ir vairak neka reali :D

kapec negribi lai butu dazhadas armijaas?
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

:P

Сообщение PERVERSs 18 июл 2007, 15:20

gribeetos vienaa armijaa lai vareetu dot riktiigu koncentreetu artileerijas uzbrukumu :P Bet nu tas naa - A kur nopirkt taadus nitraatus ?
bet divus miltu laadinjus es uztaisiju - taadeelj ,ka man shkjiet ,ka vareetu buut iespaidiigs skats no taada laadinja!Tie paintball laadinji taa garlaiciigi - buhh un viss - pietam jaareekjinaas ,ka BG viss buus ar kraasas shljakataam - un fig tu pateiksi ,vai vinjam taa kraasa no spraadziena - vai vinsh citur noshljakstiits!
Последний раз редактировалось PERVERSs 18 июл 2007, 15:22, всего редактировалось 1 раз.
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Belka-ubijca 18 июл 2007, 15:21

gandriz jebkura saimnieciska veikalaa.. pie meslojumiem 8)
The man who runs away will fight again (c)Menander
Belka-ubijca
Капитан
Капитан


Сообщения: 522
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52
Откуда: HP: Rebel Titans

:P

Сообщение PERVERSs 18 июл 2007, 15:23

A vinjus izshkjiidina uudenii?Un tad taadaa shkjiidmaa iemeerc piemeeram filci vai kokvilnas lupatinju?Svariigi lai degot tas degtu strauji un ar augstu temperatuuru - taa lai spridzekliisha seers aizdegaas!
Starpcit - juus savus laadinjus taisat peec liidziigas metodes?Vai taisat vienkaarshi balonus ar kraasu ?
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

:P

Сообщение PERVERSs 18 июл 2007, 15:37

Tagad es domaaju - kas shaus ar muusu mortieri :P Es takaa gribeetu atrasties tuvaak notikumiem- domaaju ,ka ar Legionaaru ir taapat - bracha maneejais vispaar shirmis zem lodeem lien!Dot kaadam zaljknaabim ar negribaas - vinji tak nekam nevarees traapiit jo mortierim ir nepiecieshams treninsh lai kautkur vareetu traapiit!
Vieniigais - var kaadu laiku paskraidiit un kad juut ,ka vajag artileeriju - paarsleegties uz miinmeteeju pashaut !
Klau Belka - a ar ko vareetu hlapushkai palielinaat jaudu ?Es domaaju vareetu tur iebeert mazliet zilos graudinjus ,alumiinija pulveri un magnija skaidas - bet vai tas nebuus par traku >?Hlapushkas arigjinaalais spridzekliitis dos dzirksteli ,kas aizdedzinaas maisijumu - un tas babahnjiis ar dzirdamaaku troksni un speeku - tikai nedriikst paarspiileet - ato kaads var ciest!Patiesiibaa varbuut pat nevajag magnija skaidas!
Redz man taadas raztjashkas baigi nodereetu - ja es kautkur aizlienu - gribeetos nodroshinaat sev aizmuguri - lai kaads nepienaak no muguras!
PERVERSs
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 194
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Сообщение Legionaars 18 июл 2007, 18:40

Kimija...nelidisu kur man nevajag skola slikti macijos :) :roll:

Es ar tavu brachku skrienu plecu pie plece pretim lodem...un vel citus citreiz parauju lidz :twisted:
Tev taisniba man ar ipasi negribesies sedet pie tas puskas, ja godigi es labak gribetu lai vina pa mani sauj!!! :D Bet pie vinas jau nav jasez visu speli sakuma vai jabliez bara ja tadi pec scenarija bus un pec tam tik pec vajadzibas. Ja ir kads jaizkvepina no jadas majinas vai tamlidzigi. Ka saka "viens zvans" pa raciju un izsaucam uguni uz to un to...Izmantot nosakuma asumam un pec tam pec vajadzibas. Ta visi dabus izskrieties!!!

Belka taisa ari mortieri tas ir jaunums!!!...bet pozitivs! JO, tad mums bus 2 mortieri, katram bus ko no cita pamacities, un paveras lielakas iespejas scenarijam.
Veseliga konkurence un radosas galvas novedis pie laba risinajuma. Domaju tas ir pat labak neka ka mes taisitu visi kopa.
Par to kur kurs karos nav svarigi galvenais ka tie mortieri mums bus!!! ja kas es par to lai vienai armijai ir 2:0 mortieri

Emils pec visu spriezot ir sataisijies visus tur uzlaist gisa un sasaut krumos sezot :D
Gribeju teikt ka pec 7d tad redzesim kas ir sanacis Vitalijam un Emilam un tad varam domat par degliem, stobriem utt.
Legionaars
Прапорщик
Прапорщик


Сообщения: 237
Зарегистрирован: 23 окт 2009, 11:52

Пред.След.

Вернуться в Тактический пейнтбол и Сценарные игры

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group