Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in RigaЛатвийский Пейнтбольный Клуб
Кр.Валдемара 40, Рига
тел. +371-67291400/27821000
e-mail office@paintball.lv
Поиск 
English Latvian Russian 
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Главная  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Играть   Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Интернет-Магазин Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Магазин  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Форумы04 февраля 2023 
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga

О клубе

· О нас
· Реальный Магазин
· Пейнтбольный Парк JUGLAND
· Зимний пейнтбол?! Да!
· Интернет магазин
· Играть в пейнтбол
· Акции
· Отпразднуй День Рождения
· Пейнтбол для детей


Виртуальная прогулка по парку

Игры
· Выбор клуба где играть
· ЧАВО
· Почему играть у нас?
· Игры
· Пейнтбольные шары
· Корпоративные игры
· Детям
· Дни рождения и вечеринки
· Заказ игры
· Снаряжение
· Условия участия
· Цены
· Путеводитель

Услуги
· Баня, гостевой дом
· Питание
· Tрансфер


Новости

· Последние новости
· Архив новостей

Top.LV

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Korporatīva atpūta
 Mums ir bagāta pieredze un savā rīcībā ir laba tehniskā bāze, un personīgie spēļu laukumi. Latvijas Peintbola Klubs organizē un vada korporatīvās spēles un turnīrus ar kopējo dalībnieku daudzumu, kurš nepārsniedz 300 cilvēkus.


Tiek veikti gan izklaides, gan sportistu turnīri starp kompānijām un firmām, kas strādā vienā un tajā pašā biznesa sfērā - piemēram, jau ilgāku laiku, regulāri notiek turnīri starp celtniecības firmām, pārtikas ražotāju starpā, tirdzniecības kompāniju starpā utt. Kompāniju un organizāciju, kas uztic mums organizēt un vadīt savus korporatīvos svētkus ir daudz. Ar viņiem var iepazīties tekstā zemāk. Korporatīvo spēļu ietvaros var būt organizēti mini-turnīri starp kompāniju nodaļām, līdzstrādniekiem, ģimenēm vai kompāniju klientiem.
 Klubs organizē izklaides bērniem. Ir labi aprīkota atpūtas zona un attīstīta infrastruktūra - tas rada patīkamu Jūsu līdzstrādnieku, ģimeņu, visu biedru pilnvērtīgu atpūtu. Tie, kas nepiedalās spēlēs, var vienkārši atpūsties svaigā gaisā. Skatītāju drošībai ir  norobežojošs siets, brīdinājuma uzraksti, kā arī kvalificēts kluba personāls, kas seko līdzi kārtībai.
 Var būt izstrādāti nestandarta spēļu scenāriji, papildus izklaides un sportistu sacensības. Ir iespējas noorganizēt dalībnieku ēdināšanu un transportu.
Pēc pasūtītāja vēlmes Latvijas Peintbola Klubs organizē izbraukuma korporatīvās spēles jebkurā teritorijā.

Aktīva atpūta svaigā gaisā, sadarbību veicinoša atmosfēra, sacensību azarts, paaugstināts adrenalīna līmenis. Atpūta ļaus Jūsu līdzstrādniekiem labi atpūsties, noņemt stresu, izklaidēties un pārrunāt dažādas lietas nepiespiestā gaisotnē. Tā ir teicama iespēja nostiprināt un saliedēt kolektīvu, uzlabot komandas garu un satuvināt pilnīgi dažādus ļaudis. Brīnišķīgi un interesanti pavadīta diena atstās neaizmirstamus un asus iespaidus un atmiņas, sekmējot kolektīva darba rādītājus un rezultātu uzlabojumus! Šāda veida svētku organizēšana,ir ļoti veiksmīga, lai uzlabotu attiecības ar sadarbības partneriem. Ar ko peintbols piesaita uzņēmumu,kompāniju un dažādu kolektīvu uzmanību ?

 • Peintbols - tas ir aktīvās atpūtas un sporta veids, kura pamatā ir vienas no ekstremālākajām izjūtām priekš cilvēka, kurās spilgti izpaužas visas viņa kvalitātes modelis, un arī parādas spēja koordinēt savu darbību svarīgumu komandā. Attīstās un nostiprinās "vienotības sajūta". Pie tam, peintbols - tā ir viennozīmīgi bauda!

 • Atšķirībā no citiem aktīvās atpūtas veidiem, kuriem ir sportisks, vai izklaides novirziens, peintbols pārstāv fiziskas aktivitātes, izklaides un sportiskas sacensības atmosfēras optimālu savienojumu.

 • Uz šo brīdi peintbols – tā ir iespēja, aktīvi atpūsties kā vīriešiem, tā arī sievietēm, dažāda ve*****a cilvēkiem. Tas, neapšaubāmi, sekmē visa kolektīva vienotības sajūtu. Tas ir labs veids darba grupu izraudzīšanai un darbinieku spēju atklāšanai.

 • Vēl pagājušajā gadsimtā tika veikti pētījumi, kā firmai vai organizacijai labāk izvēlēties efektīvus, attiecīgajam amatam piemērotus darbiniekus.
  Veikto pētījumu rezultātā tika noskaidrots, ka tieši tie cilvēki, kas ir visaktīvākie sabiedriskajā dzīvē, sniedz vislielāko atdevi un labumu firmām un organizācijām.

 • Pielietojot šo teoriju praksē, daudzas rietumu kompānijas, tādas, piemēram, kā Ford un Mitsubishi, aktīvi izmanto peintbolu kā korporatīvās atpūtas veidu savam personālam. Lūk dažu kompaniju nosaukumi, kuras izmantoja šo iespēju pie mums: BLIK-M, KOLORITS, RОGAS DOME, WESS, LATTELEKOM, LEXEL ELECTRIC, AVERS CENTRS, ALGS RIGA, SCHNEIDER ELECTRIC, VOLVO TRUCK LATVIA, юurnвls KLUBS, ALMADENT, KALGE, AAS BALTA, SIMEKS, HANZA LОZINGS, TELIA LATVIJA, RAUTAKESKO, VELVE, M.S.TEHNOLOМIJAS, PILS-TT, CIDO, GUTTA, CESU ALUS, AGA, ASD, ELEKTROSISTEMAS, TMMETAL BALTIK, AMALVA, AILE, HENKEL LATVIJA, FESTS, Sporta Klubs "SPRIEGUMS", PARK MV, ELKO LATVIJA, UNISON TRADING, LATVIJAS BIZNESA BANKA, DEVI, CLEAR CHANNEL, ASTION BALTIC, LATVIJAS ORGANISKВS SINTЗZES inst., AIGAS NAMS, METALPLASTS, FAO, LATVIA TOURS, MITC, Sporta klubs "APOLLO FITNESS", HANSABANKA, EK-SISTEMA, TELEKOM BALTIJA, degvielas uzpildes staciju tоkls STATOIL, E-PASAULE, VENTBUNKERS, INFO-SERVISS, AVE LAT SARGS, "MAZDA KLUBS", "KONIG EUROTRANS", DюaыRi, FAM, PLAZA, POLIPAKS, KNAUF, SCHENKER, SCA HYGIENE PRODUCTS, UNIFEKS, UNIBANKA, MERITA BANK, AIZKRAUKLES BANKA, PAREX BANKA, SCANDINAVIAN TOBACCO, ELECTROLUX LATVIA, CAPAROL BALTICA, ESOFT, PRO LINE COMPUTERS, REMMERS BALTICA, COMBIFRAGT LATVIA, GREIS, EUROCOPY, MINOLTA LATVIA, PHILIP MORRIS LATVIA, CRC, SHERING LATVIA, TEKO, CANON ...


  Izbraukuma spēles

  Peintbols brauc pie Jums!

   Ja Jūs plānojat organizēt svētku pasākumu, korporatīvu vai sporta spēles un vēlaties savus ciemiņus izklaidēt ar peintbola spēli, bet  Jums nav iespējas atbraukt uz peintbola parku, tad mēs labprāt aizbrauksim pie Jums. Visu nepieciešamo spēlei un apkalpojošo personālu mēs piegādāsim ar savu transportu. Jums ir tikai jāsaskaņo spēles vieta ar teritorijas īpašnieku, kur plānojat atpūsties.

   Peintbola spēlei kā spēļu laukumu var izmantot nelielu meža platību, dārzu, neizmantotas ēkas un pat atklātu lauku. Visas rūpes par spēles organizāciju mēs ņemam uz sevi. Mēs varam noorganizēt gan izklaidējošas spēles, gan īstu sporta peintbola turnīru. Mēs piemeklēsim Jums labāko scenāriju un spēles formātu.

   Izbraukuma spēles izmaksas būs tādas pašas kā pie mums Peintbola Parkā „Jugland”. Vienīgi Jums būs jāapmaksā nelieli transporta izdevumi, ja pasākuma vieta atrodas ārpus Rīgas rajona.

   Mēs varam piedāvāt arī Jums papildus iespēju – piepūšamo figūru un speciāla aizsargtīkla piegādi un uzstādīšanu. Pakalpojuma cenas tiek apspriestas atsevišķi katrā gadījumā.

   Lūdzu sazinieties ar mums, ja Jums ir kādi jautājumi. Mūsu menedžeris labprāt tos apspriedīs ar Jums un piedāvās labāko variantu izbraukuma spēlei.

  Tālr.:  67291400 ( no 10 līdz 19 katru dienu, izņemot svētdienas)

  Mob.tālr.: 27821000

  Права РЅР° копирование © Peintbols - Paintball - Пейнтбол Р’СЃРµ права защищены.

  Опубликовано РЅР°: 2005-03-19 (10959 Прочтено)

  [ Вернуться назад ]
  Content ©
  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga


  Social
  Нет содержания для данного блока.

  Форум

   Paradigm sysdrill v11
   Paradigm Geolog 2021 Leica CloudWorx 2021
   Paradigm Epos v2020 crystal v2019
   Paradigm 22 NeuraLog 2021
   PaleoScan v2022 x64

  forum Peintbols - Paintball - Пейнтбол


  Сейчас на сайте
  97 гостей и 0 пользователей.

  Вы Анонимный пользователь. Вы можете зарегистрироваться, нажав здесь.

  Федерация
  · Спортивный пейнтбол
  · Правила

  Пейнтбол в Латвии

  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga


  PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
  Открытие страницы: 1.07 секунды