Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in RigaЛатвийский Пейнтбольный Клуб
Кр.Валдемара 40, Рига
тел. +371-67291400/27821000
e-mail office@paintball.lv
Поиск 
English Latvian Russian 
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Главная  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Играть   Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Интернет-Магазин Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Магазин  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Форумы20 апреля 2024 
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga

О клубе

· О нас
· Реальный Магазин
· Пейнтбольный Парк JUGLAND
· Зимний пейнтбол?! Да!
· Интернет магазин
· Играть в пейнтбол
· Акции
· Отпразднуй День Рождения
· Пейнтбол для детей


Виртуальная прогулка по парку

Игры
· Выбор клуба где играть
· ЧАВО
· Почему играть у нас?
· Игры
· Пейнтбольные шары
· Корпоративные игры
· Детям
· Дни рождения и вечеринки
· Заказ игры
· Снаряжение
· Условия участия
· Цены
· Путеводитель

Услуги
· Баня, гостевой дом
· Питание
· Tрансфер


Новости

· Последние новости
· Архив новостей

Top.LV

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
BUJ
Biežāk uzdotie jautājumi(FAQ):

Jautājums:
Vai tas ir droši?
Atbilde: Drošība – tā ir mūsu prioritāte, visas spēles pilnībā ir kontrolējamas ar mūsu pieredzējušajiem instruktoriem. Viss aprīkojums, kas ir izmantojams spēlēs, ir drošs un paredzēts peintbola spēlei, pastāvīgi pārbaudāms un apkalpojas. Pats galvenais drošības likums – aizsargāt acis. Maskas uz spēļu lauka nekad nedrīkst noņemt. Tiesneši pastāvīgi uzmana šī likuma izpildi. Bez tam skolas ve*****a spēlētājiem tiek izdotas paaugstinātas aizsargāšanas speciālās aizpogājošās maskas, kuras bērns patstāvīgi noņemt nevarēs.

Jautājums: Cik cilvēkus mums ir jāsavāc spēlei?
Atbilde: Jūs varat atvest jebkuru ļaužu daudzumu, bet spēlēt atsevišķi no citiem spēlētājiem jūs varēsiet pie noteikuma, ka grupā ir ne mazāk kā 6 cilvēki. Ja jūs esiet mazāk, gandrīz vienmēr ir iespēja iekļaut Jūs citā grupā, protams pēc appusējas vienošanās.

Jautājums: Cik bumbiņas mums būs vajadzīgas?
Atbilde: Starta komplektā jau ir iekļautas 50 bumbiņas. Ja spēlētāji no sākuma ir noskaņoti «saudzēt patronas», tad ar tām pietiks. Ja spēlētājs nav ierobežots līdzekļos, tad pēc statistikas, vidēji viņš vienā spēles reizē izšauj 200-300 bumbiņas, tas ir papildus piepērk 100-200 bumbiņas. Protams, tas cipars var būt arī daudz lielāks, ja spēlētājs «mērķē visā, kas kustās».

Jautājums:
Vai spēlē var piedalīt sievietes?
Atbilde: Ne tikai var, bet arī aktīvi piedalās. Apmēram katrs 3-4 peintbola spēļu dalībnieks ir sieviešu kārtas spēlētājs. Sievietes spēlē it nemaz ne sliktāk kā vīrieši, tā kā peintbolā fizisks spēks neko nenosaka pirms trāpīga šāviena vai valšķīga taktikas manevra.

Jautājums: Vai peintobla bumbiņas sāpīgi sit, kad trāpa?
Atbilde: Bumbiņas ir izgatavotas no pārtikas želantīna, un iekšā pildītas ar ūdens nomazgājamu spilgtu šķidrumu. Pie trāpījuma šķērslī, želantīna apvalks plīst pušu un uz apģērba vai spēlētāja ķermeņa paliek plankums, pa kuru, īsti tiek noteikta sakāve. Ja spēlētājs pietiekami cieši ir ģērbts, šāviens tika raidīts ne no tuvuma, un peintobla ieroča šaušanas ātrums tika noregulēts pareizi, tad, parasti nekādas nepatīkamas izjūtas tas neizsauc. Ja gan augstāk uzskaitīti nosacījumi netika ievēroti, tad bumbiņas trāpījuma vietā var palikt apsārtums vai zilumiņš, kurš zudīs pēc dažām dienām. Bumbiņas izlidojuma ātrumam pie spēles, parastās «pieaugušo» grupās nav jāpārsniedz 300 pēdu sekundē (92 metri sekundē). Bērnu grupām mēs pazeminām ātrumu līdz 250 pēdām sekundē, kas ļauj ievērojami samazināt zilumiņu daudzumu jauniem kaujiniekiem. Tomēr, šaušana no peintbola marķeriem vienam uz otru, ir iespēja «nopelnīt» zilumiņu - tā ir neatņemama spēles daļa peintbolā. Bet ticiet, azarts no spēles aptumšos visas iespējamās nepatīkamās izjūtas, un ja atceras pēc spēles par saņemtu zilumiņu cīņā, tad tikai ar lepnumu.

Jautājums: Mēs vēl nekad neesam spēlējuši, ko darīt?
Atbilde: Nav problēma! Pirmkārt, Jūs rūpīgi instruēs un visam iemācīs. Bet otrkārt, viss ļoti vienkārši – notēmē peintbola ieroci uz pretinieku un spied uz mēlīti. Viena uzspiešana ir viens šāviens. Uz spēļu dienas beigām jūs kļūsiet jau par pieredzējušiem kaujiniekiem.

Jautājums: Kā ģērbties?
Atbilde: Tā, kā jūs parasti ģērbjaties nodarbībām uz aktīvu sportu un, protams, atbilstoši sezonai. Piemēram, spēlēšanai drusciņ dzestros rudenīgos laikapstākļos, pilnīgi pietiks blīvs sportisks kostīms vai džemperis ar sportiskām biksēm. Apavi ir attiecīgi – krosenes vai armiju tipa botas. Sietais vilnas ķēvpups būs īstajā laikā. Ja spēlei Jūs ņemsiet standarta spēļu komplektu, tad Jums izdos kamuflāžas kombinezonu, kurš ģērbjas pa virsu Jūsu apģērbam. Nepieciešams ņemt vērā, ka iespējams pēc visiem piedzīvojumiem Peintbola Parkā jūs mazliet sasmērēsieties. Tomēr, nesatraucieties – krāsa no bumbiņām un dubļi viegli izmazgājas.

Jautājums: Bet, ja mums sagribēsies ēst?
Atbilde: Nu, tā arī nav problēma! Peintbola Parka teritorijā strādā bufete, kurā pa pilnīgi saprātīgām cenām var iekost. Asortimentā: sviestmaizes, čipsi, šokolādītes, visvisādi dzērieni utt. Bez tam, pēc iepriekšēja pasūtījuma mēs varam noorganizēt cienastu un uzklāt galdu. Svinībām mums ir speciāla ēdienkarte, kuru Jūs varat atrast nodalījumā «barošana». Vēl jo vairāk, Jūs varat nomāt pie mums grilu, nopirkt ogles (vai atvest līdzi) un uzrīkot lielisku pikniku.
Jautājums: Kur mēs varēsim palikt?
Atbilde: Sagatavošanās un spēles iegrāmatošanas laikā visi spēlētāji atrodas centrālās bāzes teritorijā, kur izvietotas mājiņas-ģērbtuves un bufete. Pēc spēles Jūs ar savējo kompāniju varat pārvietoties pie vienas no nojumēm upes krastā. Nojumi var norezervēt iepriekš. Nojumes lietošana – 5Ls. Nopietnāku svinību rīkošanai var noīrēt Viesu māju ar piegulstošo teritoriju.


Права РЅР° копирование © Peintbols - Paintball - Пейнтбол Р’СЃРµ права защищены.

Опубликовано РЅР°: 2008-01-08 (7713 Прочтено)

[ Вернуться назад ]
Content ©
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga


Social
Нет содержания для данного блока.

Форум

 Skyline TerraExplorer Pro 7.2.1.4020
 SketchUp Pro 2023 v23.1.340 Win
 Simbeor 2018.03
 SigmaPlot 15.0.0.13
 Siemens PSSE 35.5 x64

forum Peintbols - Paintball - Пейнтбол


Сейчас на сайте
75 гостей и 0 пользователей.

Вы Анонимный пользователь. Вы можете зарегистрироваться, нажав здесь.

Федерация
· Спортивный пейнтбол
· Правила

Пейнтбол в Латвии

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Открытие страницы: 0.88 секунды