Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in RigaЛатвийский Пейнтбольный Клуб
Кр.Валдемара 40, Рига
тел. +371-67291400/27821000
e-mail office@paintball.lv
Поиск 
English Latvian Russian 
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Главная  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Играть   Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Интернет-Магазин Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Магазин  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Форумы04 февраля 2023 
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga

О клубе

· О нас
· Реальный Магазин
· Пейнтбольный Парк JUGLAND
· Зимний пейнтбол?! Да!
· Интернет магазин
· Играть в пейнтбол
· Акции
· Отпразднуй День Рождения
· Пейнтбол для детей


Виртуальная прогулка по парку

Игры
· Выбор клуба где играть
· ЧАВО
· Почему играть у нас?
· Игры
· Пейнтбольные шары
· Корпоративные игры
· Детям
· Дни рождения и вечеринки
· Заказ игры
· Снаряжение
· Условия участия
· Цены
· Путеводитель

Услуги
· Баня, гостевой дом
· Питание
· Tрансфер


Новости

· Последние новости
· Архив новостей

Top.LV

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Dzimšanas dienas un ballītes
Peintbola spēles grupām, vecpuišu ballītes, draugu tikšanās, dzimšanas dienas  un ballītes....

Esat noguruši no svinībām restorānos un garlaicīgas pasēdēšanas? Atkal pēc divu stundu apspriesšanas „nu ko šodien darām?” nācās doties uz ierasto bāru?
Mēs piedāvājam lielisku ideju kā oriģināli nosvinēt svētkus, sarīkot dzimšanas dienas svinības, noorganizēt vecpuišu ballīti vai vienkārši uzrīkot pikniku mūsu Peintbola Parkā, apvienojot svētku galdu vai pikniku ar azartisku spēli.


Pasūtot spēli, Jūs iegūstat:
  • Oriģinālu ideju jubilejas svinēšanai vai vienkāršai izklaidei ar draugiem – trīs stundas ekstremāla sporta, emocionāla izlādēšanās, jaunas sajūtas un iespēja atbrīvoties no pāris kilogramiem liekā svara. :) Jūs nepamanīsiet, cik ātri un interesanti paies spēles diena.
  • Neaizmirstami iespaidi, azarts, piedzīvojumi! Sarunas par spēli vēl tuvāko nedēļu laikā ir garantētas.
  • Iespēja apvienot spēli ar svētku galdu. Var norezervēt vietu piknikam zem nojumes - galds ar soliņiem (bezmaksas) un uzrīkot pikniku. Vai arī veikt pasūtījumu un Jums visu noorganizēs: uzklās galdu un uzceps šašliku ar dārzeņiem. Par saprātīgu cenu var noīrēt viesu namu ar pirti un svētkus svinēt tur.
   Lielu popularitāti starp mūsu parka apmeklētājiem guvis atpūtas namiņš, kas atrodas spēļu laukumu tuvumā. Mājiņa spēlētāju kompānijām. Neliels, mājīgs, apkurināms koka namiņš 20 m2 platībā ar terasi un grilu, noformēts militārā stilā. Mājiņā ir liels galds ar soliem, dīvāns, drēbju pakaramais. Telpa lieliski der peintbola spēlētājiem un dažādu pasākumu svinēšanai, piemēram, dzimšanas dienām vai korporatīviem pasākumiem. Šeit var pārģērbties, atstāt savas mantas, atpūsties, uzklāt galdu. Spēļu starplaikos var pienākt uzkost un padzerties, ta kā tas atrodas turpat, spēļu laukumu tuvumā. Atpūtas mājiņa būs jūsu rīcībā un neviens cits netraucēs jums atpūsties un svinēt svētkus. Turpat uz terases jūs varēsiet uz grila uzcept šašliku vai desiņas, piemēram, kamēr jūsu bērni vai draugi spēlē peintbolu. 
  Īpaši namiņš ir pieprasīts aukstā laikā un ziemā. Ļoti patīkami pasildīties pie krāsniņas spēļu starplaikos. Tāpēc lūgums rezervēt atpūtas namiņu laicīgi.
 
Namiņa īres cena saprātīga – tikai 30,00 EUR (21.08Ls) – 3 stundas.
 Katra nākamā stunda – 5,00 EUR (3,51Ls). Piedāvājums tikai peintbola spēlētājiem. 
 
Cenas bez PVN.Spēle, kā tas būs?

Dalībnieki, kuri ir ieradušies uz spēli, tiek insrtuēti. Viņiem tiek sīki izstāstīti drošības un spēles noteikumi. Spēlētājiem izsniedz ekipējumu (markers, maska, kombinezons, cimdi, kakla aizsargs). Meitenēm papildus vēl tiek izsniegtas aizsargvestes. Pēc tam grupa tiek sadalīta divās komandās un instruktora pavadībā dodas uz kaujas lauku, tas ir uz spēļu laukumiem. Peintbola parkā ir 10 dažādi laukumi, kuri viens no otra atšķiras ar savu konfigurāciju un reljefu. Sīkāka informācija sadaļā „Peintbola Parks "Jugland”. Visi laukumi ir norobežoti ar aizsargtīklu un ir pilnīgi droši skatītājiem. Spēles notiek visos laukumos, protams, ņemot vērā spēlētāju vēlmes. Parasti spēle ilgst 10-15 minūtes, pēc kā ir neliela pauze, kuras laikā spēlētāji var, ja ir vajadzība, papildināt bumbiņu krājumus vai arī notīrīt krāsu pēc pretinieka trāpījumiem. Vidēji, spēles dienas laikā (trīs stundas), tiek izspēlētas 10 spēles. Katrai spēlei instruktors, kas pavada grupu,  piedāvā jaunu scenāriju un kaujas uzdevumu. Jūs piedalīsieties dažādās „kaujas” operācijās uz dažadiem Peintbola Parka laukumiem. Vajadzēs izspraukties caur „vjetnamiešu džungļiem”, rāpties kalnos, triecienuzbrukumā ieņemt fortu, kā arī atsist pretinieka uzbrukumus. Visas spēles uzmana tiesnesis, jebkurš mēģinājums spēlēt negodīgi vai pārkāpt noteikumus tiks apturēts. Īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlētāju drošības tehnikas ievērošanai.

Visas programmas ilgst trīs stundas, ieskaitot instruktāžu, sagatavošanos un pārģērbšanos.

Tad, pēc spēles, jau pārģērbušies, daudzi dalībnieki dodas turpināt svētkus pie galdiem zem nojumēm vai arī uz pirtiņu.

Būsim priecīgi organizēt Jums svētkus jebkurā gadalaikā un jebkurā nedēļas dienā no 9.00 rītā līdz pusnaktij. Pirms dodatie uz Peintbola Parku, lūdzam iepriekš piezvanīt pa vienu no kluba telefoniem. Spēles izmaksas varat apskatīties sadaļā „Cenas”, bet kā pasūtīt spēli, apmaksas veidi un citi jautājumi, Jūs atradīsiet sadaļā „Spēles rezervācija”.

Minimālais dalībnieku skaits spēlei – 6 cilvēki, tas ir, Jūs vēlaties spēlēt atsevišķi (savā kompānijā) no citiem spēlētājiem. Ja Jūs esat mazāk, tad gandrīz vienmēr ir iespēja pievienot Jūs citai grupai, protams, pēc abpusējas vienošanās.

Mēs Jūs gaidām!

Права РЅР° копирование © Peintbols - Paintball - Пейнтбол Р’СЃРµ права защищены.

Опубликовано РЅР°: 2010-04-15 (9224 Прочтено)

[ Вернуться назад ]
Content ©
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga


Social
Нет содержания для данного блока.

Форум

 Performance System Tool Testing'~~
 Perception SymXpert 4
 السحر العجيب في جلب الحبيب 004917637777797
 Paulin Research Group 2019
 Partek Genomics Suite 7.19.1125 x64

forum Peintbols - Paintball - Пейнтбол


Сейчас на сайте
157 гостей и 0 пользователей.

Вы Анонимный пользователь. Вы можете зарегистрироваться, нажав здесь.

Федерация
· Спортивный пейнтбол
· Правила

Пейнтбол в Латвии

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Открытие страницы: 1.05 секунды