Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in RigaЛатвийский Пейнтбольный Клуб
Кр.Валдемара 40, Рига
тел. +371-67291400/27821000
e-mail office@paintball.lv
Поиск 
English Latvian Russian 
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Главная  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Играть   Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Интернет-Магазин Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Магазин  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Форумы13 июля 2024 
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga

О клубе

· О нас
· Реальный Магазин
· Пейнтбольный Парк JUGLAND
· Зимний пейнтбол?! Да!
· Интернет магазин
· Играть в пейнтбол
· Акции
· Отпразднуй День Рождения
· Пейнтбол для детей


Виртуальная прогулка по парку

Игры
· Выбор клуба где играть
· ЧАВО
· Почему играть у нас?
· Игры
· Пейнтбольные шары
· Корпоративные игры
· Детям
· Дни рождения и вечеринки
· Заказ игры
· Снаряжение
· Условия участия
· Цены
· Путеводитель

Услуги
· Баня, гостевой дом
· Питание
· Tрансфер


Новости

· Последние новости
· Архив новостей

Top.LV

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Nosvinēt dzimšanas dienu
Dzimšanas diena vai tusiņš Peintbola Parkā! 
Ja Jūs esat nolēmuši aktīvi un interesanti pavadīt laiku, tad peintbols ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs. Nav nekā labāka kā nosvinēt savu dzimšanas dienu, uzrīkot vecpuišu ballīti vai pikniku Peintbola Parkā, apvienojot svētkus ar azartisku spēli, tā, lai šis pasākums paliktu atmiņā Tev un Taviem draugiem. Trīs stundas ekstremāla sporta, emocionālais lādiņš, jaunas izjūtas, iespēja nomest kādu lieku kilogramu J. Jūs nepamanīsiet, cik ātri un interesanti paies diena. Neaizmirstamas izjūtas, azarts, piedzīvojumi un sarunas par spēli vēl tuvāko nedēļu garantētas.

 
Pēc kārtīgas adrenalīna devas Jūs varēsiet atpūsties pie dabas, uzcept šašliku, patērzēt ar draugiem.Svētku turpinājumam piedāvājam papildus pakalpojumus - uzklāt galdu, sarūpēt cienastu. Tālāk no spēļu laukumiem, Mazās Juglas upes krastā ir galdi ar nojumēm, soliem, grilu, kur var noorganizēt pikniku, uzcept šašliku vai desiņas, iekurināt ugunskuru. Kā arī var norezervēt telpu, kur var uzklāt galdu.

Nopietnāku pasākumu organizēšanai piedāvājam izīrēt Viesu namu, kas atrodas upes krastā, ar īstu krievu pirti, kamīnzāli un atpūtas istabām. 
Un vēl! Mēs strādājam visu gadu – ziemā, vasarā, jebkādos laika apstākļos. Pasūtīt spēli ir ļoti vienkārši – piezvaniet mūsu menedžerim pa tālruni 67291400 vai 27821000.Kā tas būs?Jums un Jūsu draugiem tiek izsniegti ieroči, kamuflāžas kombinezoni, maskas un cimdi. Meitenēm papildus tiek izsniegtas aizsargvestes. Spēlētāji iziet instruktāžu par drošību un spēles noteikumiem.Pēc tam grupu sadala divās komandās un instruktora-tiesneša pavadībā dodās uz kaujas vietām, tas ir uz spēļu laukumiem. Kopā Peintbola Parkā ir 12 dažādi un pēc konfigurācijas atšķirīgi spēļu laukumi. Tajā skaitā: frontes pilsētiņa, forti, kalnu pāreja, meža bastions, Vjetnamas lauki u.tt. Visi laukumi nodalīti no skatītājiem ar aizsargsietu un ir droši spēlētājiem.Spēles parasti notiek uz visiem laukumiem pēc kārtas, protams, ņemot vērā spēlētāju vēlmes. Parasti spēle ilgst 10-15 minūtes, pēc kuras seko neliela pauze, kuras laikā spēlētājiem ir iespēja, ja nepieciešams, uzpildīties ar bumbiņām vai notīrīties no pretinieka trāpījumiem. Vidēji spēļu dienā (3 stundas) tiek izspēlētas 10 spēles. Scenāriju un cīņas uzdevumu uz katru spēli piedāvā instruktors, kurš pavada grupu.Jūs piedalīsieties dažādās «cīņas» operācijās uz atšķirīgiem Peintbola Parka laukumiem, līst caur «Vjetnamas džungļiem», triecienā ieņemt fortu, «tīrīt» ienaidnieku pilsētiņu un atsist pretinieka uzbrukumus, slēpties blindāžā. Visas spēles ir tiesnešu kontrolē, jebkuri mēģinājumi spēlēt negodīgi vai ne pēc noteikumiem nepaliks nepamanīti. Īpaša tiesnešu uzmanība tiek veltīta drošības tehnikas noteikumu ievērošanai!    Visas programmas ilgst līdz trijām stundām, ieskaitot instruktāžu, sagatavošanos un pārģērbšanos. Pēc spēles, jau pārģērbušies, daudzi karsto batāliju dalībnieki dosies turpināt svētkus pie galdiem zem nojumēm upes krastā vai Viesu namā.Pirms vizītes uz Peintbola Parku lūdzam iepriekš sazvanīties pa vienu no kluba telefoniem.Minimālais spēlētāju daudzums grupā, lai rezervētu spēli – 6 cilvēki, tas nozīmē, spēlēt atsevišķi no citiem spēlētājiem jūs varēsiet pie nosacījuma, ka grupa nav mazāka par 6 dalībniekiem. Ja Jūsu grupa ir mazāka, gandrīz vienmēr ir iespēja iekļaut Jūs citā grupā, pēc abpusējām vēlmēm, protams. Gaigām Jūs! 
Esam pārliecināti, ka iespaidi, ko iegūsiet Jūs un Jūsu draugi, paliks ilgi atmiņā! 

 Kā arī, mēs varam piedāvāt jūsu spēlētāju kompānijai un jūsu ciemiņiem atsevišķu namiņu, kas atrodas spēļu laukumu tuvumā. Neliels, mājīgs, apkurināms koka namiņš 20 m2 platībā ar terasi un grilu, noformēts militārā stilā. Mājiņā ir liels galds ar soliem, dīvāns, drēbju pakaramais. Telpa lieliski der peintbola spēlētājiem un dažādu pasākumu svinēšanai, piemēram, dzimšanas dienām vai korporatīviem pasākumiem. Šeit var pārģērbties, atstāt savas personīgās mantas, atpūsties, uzklāt galdu. Spēļu starplaikos var pienākt uzkost un padzerties, ta kā tas atrodas turpat, spēļu laukumu tuvumā. Atpūtas mājiņa būs jūsu rīcībā un neviens cits netraucēs jums atpūsties un svinēt svētkus. Turpat uz terases varēsiet uz grila uzcept šašliku vai desiņas, piemēram, kamēr jūsu bērni vai draugi spēlē peintbolu. Aukstā laikā un ziemā šeit ļoti patīkami pasildīties pie krāsniņas spēļu starplaikos.

   Namiņa īres cena saprātīga – tikai 30,00 EUR (21.08Ls) – 3 stundas. Katra nākamā stunda – 5,00 EUR (3,51Ls).Cenas bez PVN.

 
Piedāvājums tikai peintbola spēlētājiem.

Cik tas maksā?Kopējās izmaksas vienam spēlētājam uz spēles dienu (3 stundas) parasti sanāk apmēram 14.23EUR/10.00Ls. Tās ir vidējās izmaksas - izdevumi par spēles komplektu, papildus bumbiņām, dūmusvecēm un dažādiem pakalpojumiem.Protams, tas cipars var būt arī mazāks, ja, piemēram, ekonomējam uz bumbiņām vai esat atbraukuši ar lielu grupu. Kā arī mēs vienmēr piedāvājam dažādas akcijas par zemākām cenām. Lūdzu, pie spēles pasūtīšanas, apspriediet Jūsu budžetu ar mūsu menedžeri pa tālruni 67291400 vai 27821000. Viņš pacentīsies piedāvāt Jums pašu pieņemamāko spēles un izdevumu variantu.Precīzāk spēles izmaksas var izrēķināt izmantojot cenrādi zemāk. 

  

Jaunas cenas Peintbola
Parkā Jugland

no 10.11.2015 līdz 31.03.2016
  


 
Spēles komplekts vienam spēlētājam:  • Grupām no 6 līdz 9 cilvēkiem – €8.50


  • Grupām no 10 līdz 15 cilvēkiem – €7.50


  • Grupām no 16 līdz 21cilv. – €6.50


  • Grupām virs 21 cilvēkam – €5.50
Papildus bumbiņas: 
- 100 bumbiņas - € 4.00 
- iepakojums 500 bumbiņas - € 17.00 
- 1 kaste (2000gab.)  - € 60.00
- 2-5 kastes (2000gab.) - 55.00 €/kaste 
- vairāk - zvaniet, sarunāsim :)
 Kā arī:

Mazā dūmu svece € 3.00

Lielā dūmu svece € 5.00
Granāta mazā - € 3.00

R2B Pulvera granāta (ar krāsas pulveri)  € 8,50

R2B Peintbola granāta (ar 28gab. .50 kalibra peint. bumb.) € 8,50

R2B Airsoft granāta (ar 200 airsoft bumbiņām) € 8,50AKCIJAS!!!

!!! Īpašs papildus rudens-ziemas piedāvājums grupām virs 10 spēlētājiem – BEZMAKSAS 1 stunda Viesu Nama (ar pirti)* vai Atpūtas mājiņu (pie spēļu laukumiem)** izmantošana!  Telpu skaits ir ierobežots, priekšroka tam kas agrāk pieteiksies.
Piedāvājums spēkā gan uz peintbola, gan uz lāzertaga pasākumiem no 01.11.2016. līdz 31.03.2017.

**Namiņa īres katra nāmakā stunda- 10.00 EUR
* Viesu Nama otra stunda-25.00 EUR, katra nākamā stunda-

  
 - SVĒTDIENU AKCIJA !

   Dalība kopējā spēlē, komplekts ar 500 bumbiņām, tikai € 17.50

Spēles notiek katru svētdienu no 12.00 līdz 15.00. Sapulcējas visi spēlēt
gribētāji, neatkarīgi no spēlētāju skaita, ve*****a un pieredzes, ar savu vai
nomas ekipējumu. Parasti spēlē piedalās no 10 līdz 30 spēlētājiem.

 Uz kopējo spēli var braukt bez iepriekšēja pieraksta. Ja Jums ir savs
ekipējums, tad dalības maksa ir tikai € 4.00. Bumbiņas kopējās spēles
dalībniekiem par īpašu-zemu cenu!
  


 
- Jubilāram vai jaunajam vīram! Dzimšanas dienas jubilāram, kā arī Vecpuišu
ballītes jaunajam vīram BEZMAKSAS starta komplekts,  ja spēlē piedalās
vismaz  10 ballītes dalībnieki !


 
- Skolēniem, studentiem, ISIC kartes īpašniekiem, policijas darbiniekiem,
militāristiem, korporatīviem un grupām sākot no 20 spēlētājiem – vienmēr īpašas
cenas! Lūdzu piezvaniet – vienosimies ;)
  


 *** Akcijas un atlaides nesummējas. 
 ** Namiņa īres katra
nākamā stunda – €10,00
 * Viesu Nama otra stunda – €25, katra nākamā
stunda – €10
 


 
Spēles komplektā iekļauts:
  - spēlētāja pilna ekipējuma noma
(marķieris, maska, balons, maskēšanās kombinezons un cimdi)
  - ieeja spēļu laukumos, piedalīšanās
spēlē
  - instruktāža un serviss no personāla
puses - instruktori, tiesneši, tehniķi.
  - gaisa uzpilde visas spēļu dienas
garumā
  - aizsargveste sievietēm un bērniem
  - 
50 peintbola bumbiņas                        
 


 !!!Peintbola Parka JUGLAND laukumos ir atļauts
lietot tikai Peintbola Parkā JUGLAND iegādātās bumbiņas un pirotehniku!
 
Atsevišķu ekipējuma elementu noma (vienai
spēles dienai)

       - markeris - €3.00 

       - maska - €3.00

       - kombinezons - €3.00
      
       - aizsargveste
- €3.00

       - balons - €3.00

       - balona uzpilde ar saspiestu gaisu
(vienreizēja) - €1.50


 Ieeja spēles laukumos un piedalīšanās spēlē
izmantojot savu ekipējumu - €4.00
 
!Iegādājoties spēles komplektus,
papildus gāzes vai gaisa uzpilde - bezmaksas.
 


 Visas cenas norādītas ar PVN. 


Права РЅР° копирование © Peintbols - Paintball - Пейнтбол Р’СЃРµ права защищены.

Опубликовано РЅР°: 2011-01-24 (10397 Прочтено)

[ Вернуться назад ]
Content ©
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga


Social
Нет содержания для данного блока.

Форум

 Tesseral 2D v7.2.9
 Terrasolid Suite v20-21
 Tendeka FloQuest v8.7
 Teledyne pds 4.4.6.9
 Tekla Structures 2024 SP3 + Environments

forum Peintbols - Paintball - Пейнтбол


Сейчас на сайте
9 гостей и 0 пользователей.

Вы Анонимный пользователь. Вы можете зарегистрироваться, нажав здесь.

Федерация
· Спортивный пейнтбол
· Правила

Пейнтбол в Латвии

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Открытие страницы: 1.92 секунды