Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga - рeintbols, пейнтбол, paintball, peintbols Riga, spelet peintbolu, пейнтбол в Риге, пейнтбол Рига, играть в пейнтбол, lazertags, lazertags Riga, лазертаг, лазертаг в Риге, играть в лазертаг, peintball, рeintbola, пейнтбольный, пейнтбольная, peintbola parks, peintbola klubs, peintbola veikals

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in RigaЛатвийский Пейнтбольный Клуб
Кр.Валдемара 40, Рига
тел. +371-67291400/27821000
e-mail office@paintball.lv
Поиск 
English Latvian Russian 
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Главная  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Играть   Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Интернет-Магазин Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Магазин  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga Форумы15 июля 2024 
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga

О клубе

· О нас
· Реальный Магазин
· Пейнтбольный Парк JUGLAND
· Зимний пейнтбол?! Да!
· Интернет магазин
· Играть в пейнтбол
· Акции
· Отпразднуй День Рождения
· Пейнтбол для детей


Виртуальная прогулка по парку

Игры
· Выбор клуба где играть
· ЧАВО
· Почему играть у нас?
· Игры
· Пейнтбольные шары
· Корпоративные игры
· Детям
· Дни рождения и вечеринки
· Заказ игры
· Снаряжение
· Условия участия
· Цены
· Путеводитель

Услуги
· Баня, гостевой дом
· Питание
· Tрансфер


Новости

· Последние новости
· Архив новостей

Top.LV

Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
Peintbola Parks JUGLAND
Galvenā peintbola kluba bāzes komplekss, kurā ietilpst vairāki aprīkoti laukumi, kura atrodas 5 kilometrus no Rīgas apvedceļa Rīga - Tallina šosejas, dienvidaustrumu virzienā 25 – 30 minūšu braucienā no Centrālās stacijas ar automašīnu. Braukšanas shēma:Apskatīt palielinātu karti.Par peintbola parku ir lūk šāds priekštats: skaists meža nostūrīts, 10 ha lielumā, kurš robežojās ar upīti Mazā Jugla, šajos laukumos ir dažāda veida reljefs – sākot no neizbrienamiem, aizaugušiem krūmiem līdz skaistam priežu-ozolu mežam un beidzot ar stāvām nogāzēm. Laukumu robežu līnijas stiepjas gar upes krastu. Tas ir ļoti skaists, aptuveni 700 m garš ar stāvām nogāzēm no vienas puses un no otras - ar nelielu smilšainu pludmali. Peintbola parks ir slēgta teritorija nepiederošām personām un atvērta kluba biedriem, peintbola cienītājiem, viņu draugiem un ģimenes locekļiem.

«Peintbola parka»rādītāji.
Ņemot vērā mūsu spēlētāju vēlmes, mēs esam pilnveidojuši mūsu spēļu laukumus. Peintbola spēlētājiem mēs piedāvājam 12 veida laukumus ar dažādām konfigurācijām:


Kanzas City - unikāls spēļu laukums, kas izveidots Mežonīgo Rietumu stilā. Viss ir kā Vesternos ar atbilstošām celtnēm – Saloon, Šerifa, Bankas, Cietuma un Pasta ēkām (kopā ir 8 pietiekami lielas ēkas, no tām 5 - divstāvu). Liels daudzums dekoratīvu elementu, kas ilustrē Amerikas Rietumu atmosfēru 19. gadsimta beigās - koka pajūgi, riteņi, mucas, džutas maisi, ēkas, salmu ķīpas u.tml. Kansas-city, bez šaubām, ir pats interesantākais peintbola spēļu laukums Eiropā. Vismaz nekā tamlīdzīga pagaidā nekur nav.


Jauns laukums!


„Aizliegtā zona. Objekts Nr.13”
- jauns spēļu laukums, vesels komplekss ar ēkām, transportlīdzekļiem, nocietinājumiem, 6 metrus augstu skatu torni, ieroču kastēm un mucām. Imitē slepenu objektu/militāro bāzi.

Ideāli piemērots taktiskajām un izklaides spēlēm.
- Drop Zone - Laukums sastāv no daudzām koka celtnēm, torņiem, ar kravas automašīnu, kā arī ūdens un mākslīgi veidotiem šķēršļiem. Lieliski piemērots taktiskajām un izklaides peintbola spēlēm.-Forti - Divi nepieejami baļķu nocietinājumi-forti “Fort West” un “Fort East” pauguru virsotnēs;


-Frontes pilsētiņa - laukums, kas imitē  frontes pilsētu, veidots no daudzām nelielām būvēm – mājiņām, torņiem un blokposteņiem.


- Vjetnamiešu ciemats - laukums izvietots līdzās upei, uz tā ir uzbūvētas būdas, kas imitē nelielu apmetni tropos.


-Meža bastions – laukums atrodas pie mežaina pakalna pakājes, uz nogāzes apmeties bastions ar 8 metru augstu torni un  nocietinājumiem, kā arī tranšejām, segtām baļķu pozīcijām un blokposteņiem.


-Pludmale Omaha - amerikāņu karaspēka desantēšanās vietas Normandijā krasta imitācija – īstas tranšejas, blindāžas, doti, dzoti, pretkājnieku dzeloņstiepļu un prettanku aizžogojumi. Vai esat skatījies kinofilmu „Glābjot ierindnieku Raienu”? Vai spēlējis „Medal of Honor”? Izbaudiet to paši!- Kalnu pāreja - atrodās zemienē, starp pakalniem gar meža ceļu, norobežota ar blokposteņiem. Laukuma teritorija ir aizsegta ar  necaurejamiem krūmiem.
- Rančo - spēles laukums kā ferma, kurai apkārt plūst upe, ar atbilstošām būvēm, tiltiņiem, sētiņām u.tml

Mucas - spēles laukums izveidots no daudzām krāsainām mucām.
- Mežs - laukums ar dažāda veida reljefu meža apkārtnē ar papildus slēpšanās aizsegiem;


-Spidbols - neliels spēles laukums, kurš izveidots no mucām un gumijas riepām;-Airbols - standarta sporta laukums Sup’Airball kurs domāts 5 laukuma spēlētājiem ar 19 uzpūstiem aisegiem;Ar tik lielu laukumu skaitu mēs varam vadīt spēles vairākām grupām vienlaicīgi un spēlētāji var izspēlēt spēles pa visiem laukumiem pēc kārtas. Laukumu dažādība ļauj spēlētājiem izbaudīt visdažādākās emocijas. Protams, ka mēs piedāvājam Jums izvēlēties: spēlēt vienā lielajā spēlē vai arī spēlēt kopā ar savu komandu uz atsevišķa laukuma , ar tādu nosacījumu, ka Jūsu komandā ir ne mazāk kā 6 cilvēki.
Kā tradīcija, katru svētdienu pl. 12.00 tiek rīkota kopējā ' atvērtā' spēle, kurā dalību var ņemt jebkurš cilvēks. Tajā var piedalīties neierobežots cilvēku daudzums, neatkarīgi no viņa ve*****a, pieredzes. Šajā pašā laikā kartu svētdienu savācas sportistu komandas, lai uz Kluba sporta laukuma izspēlētu draudzības turnīru.
Visi spelētāji sākumā tiek iepazīstināti ar instruktāžu un ar spēles noteikumiem, lai saprastu, kā jāspēlē un kas vipārībā ir peintbols. Visas spēles vada pieredzējuši tiesneši - instruktori, kuri Jums nodrošinās lielisku atpūtu, izklaidi un drošību.
Spēlētāju labsajūtai Peintbola parkā atrodas mājiņas - ģērbtuves, reģistrācijas namiņš, kurā tiek izdots ekipējums un galdiņi ar nojumēm. Šeit ir arī bufete, kurā var iegādāties dzērienus, alu, čipsus u.c. vieglas uzkodas.
Lielu popularitāti starp mūsu parka apmeklētājiem guvis atpūtas namiņš, kas atrodas spēļu laukumu tuvumā. Mājiņa spēlētāju kompānijām. Neliels, mājīgs, apkurināms koka namiņš 20 m2 platībā ar terasi un grilu, noformēts militārā stilā. Mājiņā ir liels galds ar soliem, dīvāns, drēbju pakaramais. Telpa lieliski der peintbola spēlētājiem un dažādu pasākumu svinēšanai, piemēram, dzimšanas dienām vai korporatīviem pasākumiem. Šeit var pārģērbties, atstāt savas mantas, atpūsties, uzklāt galdu. Spēļu starplaikos var pienākt uzkost un padzerties, ta kā tas atrodas turpat, spēļu laukumu tuvumā. Atpūtas mājiņa būs jūsu rīcībā un neviens cits netraucēs jums atpūsties un svinēt svētkus. Turpat uz terases jūs varēsiet uz grila uzcept šašliku vai desiņas, piemēram, kamēr jūsu bērni vai draugi spēlē peintbolu. Īpaši namiņš ir pieprasīts aukstā laikā un ziemā. Ļoti patīkami pasildīties pie krāsniņas spēļu starplaikos. Tāpēc lūgums rezervēt atpūtas namiņu laicīgi.
Namiņa īres cena saprātīga – tikai 30,00 EUR – 3 stundas.
 Katra nākamā stunda – 5,00 EUR. Cenas norādītas bez PVN.
Piedāvājums tikai peintbola spēlētājiem.

 

Viesu nams - upes krastā uzcelta baļķu mājiņa, kuras platība sastāda 70 kv.m., ar mājīgu kamīnzāli,atpūtas istabiņām un pirti, kuru kurina ar malku.

 

Var arī ar ģimeni un draugiem atpūsties pie lielajiem galdiem ar nojumēm pie pašas upes un uzcept gaļu uz restēm.


Spēles laukumu darba laiki:
 • vasaras periodā - sestdienās un svētdienās no 10.00 līdz pēdējam klientam; (pēc iepriekšēja pieteikuma)
 • darba dienās – (pēc iepriekšēja pieteikuma)priekšlaicīgi ir jāsazvanās ar klubu pa kontakttālruņiem un jāpiesaka spēle.

  -Laipni lūdzam mūsu Peintbola parkā "JUGLAND"!!!
 • Права РЅР° копирование © Peintbols - Paintball - Пейнтбол Р’СЃРµ права защищены.

  Опубликовано РЅР°: 2003-09-05 (91004 Прочтено)

  [ Вернуться назад ]
  Content ©
  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga


  Social
  Нет содержания для данного блока.

  Форум

   كيف اجعل حبيبي يرجع لي بالقران 004917637777797
   كيف اجعل حبيبي يرجع لي بالقران 004917637777797
   كيف اجعل حبيبي يرجع لي بالقران 004917637777797
   جلب الحبيب للزواج بدون اسم الام 004917637777797
   جلب الحبيب للزواج بدون اسم الام 004917637777797

  forum Peintbols - Paintball - Пейнтбол


  Сейчас на сайте
  19 гостей и 0 пользователей.

  Вы Анонимный пользователь. Вы можете зарегистрироваться, нажав здесь.

  Федерация
  · Спортивный пейнтбол
  · Правила

  Пейнтбол в Латвии

  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga
  Пейнтбол, лазертаг в Риге - Peintbols, lāzertags Rīgā - Paintball, lasertag in Riga


  PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
  Открытие страницы: 0.98 секунды