Peintbols Ziemā!
Дата: 26/11/2014
Тема: News/Jaunumi/НовостиPEINTBOLS ZIEMĀ!


 

 Aicinām pavadīt ziemas brīvdienas ar draugiem vai kolēģiem un izklaidēties azartiskā un aizraujošā spēlē, bet pēc tam pasēdēt pie kamīna vai nopērties īstā pirtiņā labākajā Peintbola Parkā Baltijā !
Un jā, mēs izmantojam speciālu ziemas aprīkojumu un ziemas bumbiņas, mums ir siltas ģērbtuves un telpas, kur var pasildīties kā arī turpināt Jūsu pasākuma svinības.
Tikai pašas spēles, peintbola kaujas, notiek ārā, visu atlikušo laiku (pauzes starp spēlēm utt.) Jūs varat uzturēties siltās ģērbtuvēs, reģistratūrā vai telpās. Kā arī mēs varam iekurt ugunskuru, pie kura varēsiet pasildīties.
Tā ir lieliska iespēja interesanti pavadīt laiku, šajā aukstajā un lietainajā gadalaikā, draugu, kolēģu vai kursabiedru kompānijā (arī veselībai nenāks par sliktu). Un, protams, šī ideja ir lieliska, lai noorganizētu korporatīvos vai kolektīvos pasākumus, draugu tikšanos, dzimšanas dienas vai sarīkotu bērniem svētkus utt.

Peintbols – spēle, ko var spēlēt visu sezonu. Tāpēc neliedziet sev tādu prieku, kā uzspēlēt peintbolu ziemā, paskriet un pašaudīties svaigā ziemas gaisā!
Neuztraucieties – auksti nebūs! Peintbola kamuflāžas kombinezonu velkam uz Jūsu apģērba, tāpēc, pirmkārt, Jums nebūs auksti, otkārt – pie trāpījuma ar peintbola bumbiņu, Jūs to gandrīz nejutīsiet!

Kā vienmēr, Jūs gaida pieredzējuši un laipni instruktori, asas izjūtas, neaizmirstama atpūta pie dabas un lielisks noskaņojums.
Mēs strādājam visu gadu – ziemā, vasarā, jebkādos laika apstākļos!
Pasūtīt spēli ir ļoti vienkārši – piezvaniet mūsu menedžerim pa tālruni 67291400; 27821000; 26485555


Это статья из Peintbols - Paintball - Пейнтбол
http://www.paintball.lv

URL этой статьи:
http://www.paintball.lv/modules.php?name=News&file=article&sid=848