Kur iegādāties velosipēdu

Слухи и сплетни о пейнтболе и не только, и вообще не по теме (пейнтбола).

Kur iegādāties velosipēdu

Сообщение Leipzig 08 авг 2022, 02:00

Sveiki visi, kas šobrīd ir forumā. Puiši, palīdziet man izvēlēties kalnu velosipēdu. Es gribu uzdāvināt savam brāļadēlam kā Jaungada dāvanu. Kopumā, kā viņiem vajadzētu izvēlēties. Kam jāpievērš uzmanība?
Leipzig
Рядовой


Сообщения: 2
Зарегистрирован: 08 авг 2022, 01:58

Re: Kur iegādāties velosipēdu

Сообщение yalomim 08 авг 2022, 02:11

Tas ir atkarīgs no jūsu budžeta. Lai gan šāda veida velosipēdi nekad nav pārāk budžeta ziņā draudzīgi, to cenas tomēr atšķiras. Taču maz ticams, ka jūs varēsiet nopirkt tādu par mazāk nekā pieciem tūkstošiem grivnu.
yalomim
Рядовой


Сообщения: 2
Зарегистрирован: 08 авг 2022, 02:10

Re: Kur iegādāties velosipēdu

Сообщение Leipzig 08 авг 2022, 02:11

Es rēķinos ar budžetu līdz septiņiem tūkstošiem grivnu. Es saprotu, ka šī nav lēta prece. Tāpēc es vēlos rūpīgi izvēlēties un veltīt laiku, lai par savu naudu saņemtu kvalitatīvu produktu.
Leipzig
Рядовой


Сообщения: 2
Зарегистрирован: 08 авг 2022, 01:58

Re: Kur iegādāties velosipēdu

Сообщение yalomim 08 авг 2022, 02:12

Domāju, ka katrs varēs normāli pavizināties ar riteni un izvēlēties sev piemērotu variantu. Lūk, šeit ir viens no variantiem - iegādāties brnu velosipēdus https://www.expressshop.lv/lv/p/sports-un-atpta/velosipdi/brnu-velosipdi, klāsts ir plašs. Jāizvēlas tā, lai velosipēds būtu ērts, jo ​​pat neērts sēdeklis var radīt lielu diskomfortu, labāk ņemt cietu. Plus montāžas kvalitātei jābūt labai.
yalomim
Рядовой


Сообщения: 2
Зарегистрирован: 08 авг 2022, 02:10


Вернуться в Болталка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group