Floristu kursi

Слухи и сплетни о пейнтболе и не только, и вообще не по теме (пейнтбола).

Floristu kursi

Сообщение Player 14 фев 2023, 12:23

Sveiki. Vēlos izmēģināt jaunu hobiju. Vai zini kādus labus floristu kursus Rīgā? Man patīk audzēt puķes.
Player
Сержант
Сержант


Сообщения: 28
Зарегистрирован: 31 май 2022, 17:00

Re: Floristu kursi

Сообщение maruv 15 фев 2023, 08:42

Sveiki. Man patīk ziedi un dizains. Es nolēmu doties uz floristu kursi Kad būsiet izstrādājis gabala redzējumu, jūs izvēlēsities sastāvdaļas. Ziedi un zaļumi dizainā mēdz spēlēt dažādas lomas. Dažos dizainos tiks izmantoti visi šie komponenti, savukārt citos var izmantot tikai divus vai trīs. Florista dzīve šķiet diezgan idilliska. Iespējams, ka ziedu sakārtošana iztikai ir kaut kas tāds, par ko esat sapņojis pēc garas dienas pie sava rakstāmgalda. Ja tā, jūs priecāsities uzzināt, ka šis konkrētais sapnis varētu būt sasniedzams tuvāk, nekā jūs domājat.
maruv
Сержант
Сержант


Сообщения: 31
Зарегистрирован: 30 июл 2022, 10:21

Re: Floristu kursi

Сообщение tokyoden 16 фев 2023, 09:26

Ziedu veikali ir mazumtirgotāji, kas izstrādā un pārdod ziedu kompozīcijas privātpersonām un lieliem pasākumiem. Tajos strādā dažādi darbinieki, sākot no floristiem, kas veido displejus, līdz šoferiem, kas tos piegādā. Ja esat radošs, patīk strādāt ar ziediem un jums ir labas pārdošanas un klientu apkalpošanas prasmes, varat apsvērt iespēju pieteikties darbam ziedu veikalā. Šajā rakstā mēs uzskaitām darba veidus ziedu veikalā, to iegūšanas veidus un šīs karjeras priekšrocības.
tokyoden
Сержант
Сержант


Сообщения: 29
Зарегистрирован: 28 июл 2022, 09:59


Вернуться в Болталка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 18

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group